• Головна
  • В Приморській громаді на вирішення проблем безпритульних тварин віділено лише 5 тисяч гривен
14:00, 26 березня 2021 р.

В Приморській громаді на вирішення проблем безпритульних тварин віділено лише 5 тисяч гривен

В Приморській громаді на вирішення проблем безпритульних тварин віділено лише 5 тисяч гривен

На вулицях Приморська багато безпритульних тварин, якими опікуються лише  волонтери та небайдужі громадяни.

Питання щодо створення в Приморській громаді державної структури яка б опікувалась долею нещасних тварин підіймалися неодноразово в суспільстві. Але в період економічного упадку та величезного дефіциту бюджету створення подібної структури  задача яку виконати неможливо.

І навіть в тих містах України, де такі структури створювались, по словах Ольги Трофімік (головного волонтера та захисника тварин нашого міста) ,на практиці їх «добрі справи» переростають у банальне  відмивання коштів. Наприклад, як розказує Ольга, на стерилізацію тварини необхідне якісне знеболююче, в таких структурах при стерилізації тваринам обезболююче не вколюють, а роблять операцію або на живу, або вводять інший набагато дешевший препарат, списуючи таким чином державні кошти.Махінацій з відмивання державних коштів багато, бо бездомні тваринки не можуть самі за себе постояти, та дати свідчення проти «добродіїв».

Розв'язувати проблему бездомних тварин можна лише при взаємодії влади та громадськості. За державні кошти та контролю зі сторони волонтерів.

На сьогоднішній сесії Приморської міської ради була прийнята Місцева цільова програма «Контроль за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2021 рік».

В програмі розроблені  заходи що сприятимуть зменшенню тварин в нашому місті.

Загальна вартість передбачених в програмі заходів складає 638 тисяч гривень, з них з місцевого бюджету передбачено фінансування 5,25 тисячі надання послуг з відлову безпритульних тварин, залишок необхідних коштів 633 тисячі гривень місцеві волонтери планують отримати з грантових коштів та від благодійних пожертв. Але гранти та благодійні пожертви це не саме надійне джерело доходів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #безпритульні тварини в Приморську #кошти на безпритульних #Програма регулювання чисельності тварин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...