• Головна
  • Фахівці Приморського РЦЗ провели "круглий стіл" з місцевими підприємцями
08:00, 27 березня 2021 р.

Фахівці Приморського РЦЗ провели "круглий стіл" з місцевими підприємцями

Фахівці Приморського РЦЗ провели "круглий стіл" з місцевими підприємцями

Дотримання роботодавцем трудового законодавства - це запорука стабільного та прибуткового бізнесу, гарантія уникнення проблем як з найманими працівниками, так і з відповідними контролюючими органами.

Враховуючи актуальність питання легалізації зайнятості та з метою доведення до роботодавців переваг легального працевлаштування працівників за ініціативи Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 26 березня 2021 року було проведено  «круглий стіл» для роботодавців, які здійснюють діяльність на території міста Приморська за  участю інспектора праці Приморської міської ради та  представника Пенсійного фонду України.

Під час заходу суб’єктів підприємницької діяльності ознайомили з  вимогами щодо оформлення трудових відносин, аспектами проведення інспекційних відвідувань, з ризиками незадекларованої праці та перевагами офіційної зайнятості.

Розповіли про різноманітні форми  співпраці служби зайнятості з роботодавцями,  зупинились на питаннях компенсації єдиного внеску, компенсації оплати праці у разі прийняття на роботу внутрішньо переміщених осіб,  що є суттєвою підтримкою з боку служби зайнятості.

Розглядалися переваги стажування безробітних осіб за направленням державної служби зайнятості, що дає можливість набути необхідних професійних вмінь і навиків та майбутнього успішного працевлаштування. До відома присутніх були доведені зміни, які відбулися в чинному законодавстві та акцентували на участі роботодавців у забезпеченні зайнятості населення.

По закінченню засідання круглого столу соціальні партнери обговорили актуальні питання стосовно поточного стану зайнятості на території міста та району та визначили шляхи подальшої співпраці щодо легалізації зайнятості та запобігання випадків використання найманої сили без належного оформлення трудових відносин.

Інформує www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #Приморський РЦЗ #круглий стіл
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...