![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
08:00, 28 березня 2021 р.
Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра творів А. Аверченка
![Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра тво... Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра творів А. Аверченка](/dist-assets/images/cap.jpg)
27 березня в студії театрального мистецтва "5 й поверх" Приморського міського будинку культури відбулось подвійне свято прем'єрний показ вистави гротеску " Щоб було,як краще" та міжнародний День театру.
![Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась пре..., фото-1 Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра творів А. Аверченка, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Всі прихильники театрального мистецтва хто прийшов на прем'єру вистави бути в захваті від талановитої гри акторів, які зіграли гумористичні ролі персонажів у трьох оповіданнях А. Аверченка. Режисер і сценарист вистави творчий професіонал Юлія Свідло.
![Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась пре..., фото-2 Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра творів А. Аверченка, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Легко, невимушено зіграли свої ролі в постановці " Галочка" Єлизавета Канівець і Юнджи Маханько , в постановці "Неможливе" Сергій Вирвич Петро Бахчіванжи й Станіслав Шульга в постановці "Знавець жіночого серця" Дмитро Гриценко, Анастасія Зайцева і Юлія Свідло .
![Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась пре..., фото-3 Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра творів А. Аверченка, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Глядачі довго аплодували виконавцям за старанність, майстерність акторської гри , за те що подарували глядачам приємні враження. Театральні костюми, декорації, світло, все як в справжньому театрі.
![Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась пре..., фото-4 Вчора в міжнародний День театру в Приморську відбулась прем'єра творів А. Аверченка, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після вистави Юлія Василівна разом з виконавцями не покинули сцену а провели дискусія про актуальність гумористичних оповідань Аверченка, про акторську роботу учасників, і звичайно про театр. Приємне враження і велика вдячність за роботу всім хто був задіяний у виставі.
Студія театрального мистецтва підготувала ще одну виставу, яку можна подивитися 31 березня " "Небезпечні пригоди на острові скарбів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...