В Приморську планують проведення експертної зустрічі з педставниками етнічних спільнот Приазов'я

В Приморську планують проведення експертної зустрічі з педставниками етнічних спільнот Приазов'я

Цієї суботи 27 березня в Молодіжному центрі Портал ГО «Приморськ 24/7» була проведена відеозустріч з виконавчим директором Центру близькосхідних досліджень Ігорем Семиволос.

Темою розмови стали перспективи розвитку Приморської громади в першу чергу через розвиток Туристичного бізнесу.

Приморськ має великий потенціал для створення туристичної мекки.

В наш час туристам не достатньо насолоджуватися принадами морського узбережжя, люди бажають вражень які вони можуть отримувати шляхом створення цікавих історичних пам'яток, екскурсій та шоу-уявлень.

Для початку Ігор Семиволос разом з місцевими активістами планує проведення в середині квітня експертну зустріч з представниками різних етнічних спільнот Приазов'я , також на зустріч будуть запрошенні гості з Київа Департаменту національностей і релігії , представники Грецької спільноти з Маріуполя , Кримськотатарська й Болгарські спільноти, та інші організації.

Зустріч проходитиме в форматі "круглого столу" де буде обговорюватися стан і перспективи розвитку туристичного бізнесу в Приазов'ї. В результаті зустрічі планується більш близьке знайомство та напрацювання місцевих спільнот з Києвом, керівництв ОТГ з громадською спільнотою. Створенню загальних проєктів направлених на активізацію та розвиток туристичної галузі в Приазов'ї. 

06137 експертної зустріч з едставник етнічних спільнот Приазов'я Ігор Семиволос
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
11 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии