• Главная
  • Приморський Зразковий хореографічний коллектив "Фейєрверк" лауреати "Весняної феєрії"
15:00, 29 марта 2021 г.

Приморський Зразковий хореографічний коллектив "Фейєрверк" лауреати "Весняної феєрії"

Приморський Зразковий  хореографічний коллектив "Фейєрверк" лауреати "Весняної феєрії"

Не зважаючи на труднощі в роботі закладів культури, пов'язаних з карантинними обмеженнями COVID-19, керівники колективів Приморського міського будинку культури проводять репетиції, виступають в концертних програмах, та взяли участь в різноманітних фестивалях, конкурсах.

Ось і 28 березня зразковий хореографічний колектив "Феєрверк", (керівник В.Л. Ішкова)  отримали заслужену перемогу в Х Міжнародному фестивалі-конкурсі "Весняна феєрія" в стилі: "Паризька весна" в м. Дніпро. Колектив став Лауреатом I премії в номінації "Естрадно-спортивна хореографія" - змішана категорія.

Талановиті 25 учасників зразкового колективу "Феєрверк"  на конкурсі показали хореографічну композицію "Шалені кактуси". Це нова постановка танцю, яку глядачі побачили в концертній програмі "Сьогодні свято у дівчат" - до Міжнародного дня жінок 8 Березня в Приморському МБК.

В Х Міжнародному фестивалі-конкурсі "Весняна феєрія" взяли участь хореографічні колективи: з м. Дніпро, Маріуполя, Черкас, Полтави, Кривого Рогу, Енергодара, всього згідно з програмою виступів - 185 номерів.

Звичайно ця перемога - це велика кропітка робота колективу, його керівника Вікторії Ішкової, яка отримала подяку від організаторів фестивалю "Зірки XXI сторіччя" "За вагомий внесок у вихованні творчого покоління, їх духовного збагачення та високого рівня творчої майстерності, професіоналізм, сумлінну працю, наполегливість та завзятість".

Ми дуже радіємо і пишаємося перемогою колективу на конкурсі, та бажаємо їм подальших творчих успіхів.

Звичайно цієї поїздки могло не бути, якби не фінансова підтримка батьків учасників, які внесли кошти на поїздку. Ми їм вдячні за це.

Діти мали можливість після успішного виступу побувати в музеї ретро-автомобілів та побачити м. Дніпро.

Приморський Зразковий  хореографічний коллектив "Фейєрверк" лауреати "Весняної феєрії", фото-1

Інформує www.facebook.com

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #Фейєрверк #Весняна феєрія #Паризька весна
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...