• Головна
  • В Приморську відбувся турнір з паркового волейболу
11:00, 30 березня 2021 р.

В Приморську відбувся турнір з паркового волейболу

В Приморську відбувся турнір з паркового волейболу

24 березня 2021 року в спортивній залі Приморської ДЮСШ відбувся турнір з паркового волейболу (4Х4) серед збірних команд дівчат та жінок Приморської територіальної громади.

У змаганнях взяли участь збірні команди КЗ «Орлівська ЗОШ І-III ст.», КЗ «НВК Ново - Олексіївська ЗОШ І-III ст.ДНЗ», КЗ «Преславська гімназія ім. академіка Державіна», КЗ «Спеціалізована школа ЗОШ № 1 І-III ступенів м. Приморська з ПВ ОПК», КЗ «Інзівська ЗОШ І-III ст.», КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» та збірна Приморської територіальної громади, до складу якої входили батьки юних вихованців ДЮСШ. Протягом дня відбулося 10 запеклих матчів, більшість яких проходила в трьох партіях.

За результатами турніру, місця розташувалися наступним чином:

III місце – КЗ «Інзівська ЗОШ І-III ст.», II місце КЗ «НВК Новоолексіївська ЗОШ І-III ст.ДНЗ»; І місце зайняла збірна Приморської територіальної громади (збірна батьків).

Усі команди отримали солодкі пироги від ПСП «Приморський» (величезна подяка від нашої дітвори депутату Приморської міської ради Ліпченко М.М). Переможці турніру та призери отримали грамоти та медалі.

Цей турнір показав, що в селах нашої громади дуже багато талановитих дітей, з ними займаються активісти та вчителі фізичного виховання у позашкільну годину. Серед них учні з Новоолексіївки, Інзівки, ЗОШ № 1 м. Приморська, Орлівки. На сьогодні на території нашої громади волейбольні секції існують при ДЮСШ, де діти займаються у спортивних залах КЗ «Гімназія № 2 м. Приморськ» та КЗ «Преславська гімназія ім. академіка Державіна». Приклад с.Преслав показує, що спортом в селах займається дуже багато дітей і цей досвід потрібно перенести на інші села нашої громади.

Ми бачимо своїм завдання відкрити нові волейбольні секції (і не тільки волейбольні) в селах нашої громади, де діти б займалися своїм любимим видом спорту більше часу, чим на сьогодні та щоб удосконалювати свою майстерність та результати. Для цього протягом березня-травня буде проведено аналіз попиту на ті чи інші види спорту в сільській місцевості, та з нового учбового року на базі сільських шкіл запрацюють відповідні спортивні секції .

Приморська ДЮСШ дякує усім представникам команд, спортсменам, які взяли участь у змаганнях. Особлива подяка батькам, які брали участь у змаганнях і своїм особистим прикладом поширюють розвиток спорту у громаді та пропагандують здоровий спосіб життя.

Інформує www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #турнір з паркового волейболу #спорт в Приморську #переможці по волейболу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...