• Главная
  • ОТГ Запорізької області відповідальні за впровадження карантину
18:00, 1 апреля

ОТГ Запорізької області відповідальні за впровадження карантину

ОТГ Запорізької області відповідальні за впровадження  карантину

Під час  засідання регіональної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова облдержадміністрації Олександр Старух особливу увагу приділив територіям, де місцева влада ігнорує питання епідеміологічної безпеки.

Важка ситуація у Кам’янці-Дніпровській, де вже три місяці у міській лікарні ніяк не завершать будівництво кисневої станції. У критичний момент для порятунку ковідних пацієнтів може не вистачати кисню. У той же час міський голова Володимир Антоненко не вважає за потрібне брати участь у роботі регіональної комісії. Замість керівника громади на екрані онлайн-трансляції красномовний запис – немає мікрофону та відсутній зв’язок. 

 За словами очільника області, зв’язок із реальністю та інтересами своїх земляків також втратили і кілька інших міських голів. Наприклад, незрозумілу безвідповідальність проявляє місцева влада у Вільнянську. Незважаючи на різкий стрибок захворюваності, досі не створено комісію з ТБ та НС, не вжито превентивних заходів, немає заборони на проведення масових зібрань.

- Місцеві громади разом із державою відповідають за життя і здоров’я людей.  І дії, і бездіяльність всіх місцевих керівників ретельно проаналізують правоохоронні органи. У нас є відповідна правова база та статті Кримінального кодексу.  Кожен отримує оцінку і від закону, і від своїх виборців, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #карантин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...