• Главная
  • С завтрашнього дня в Запоріжжі вводиться жорстокий карантин
13:00, 2 апреля

С завтрашнього дня в Запоріжжі вводиться жорстокий карантин

С завтрашнього дня в Запоріжжі вводиться жорстокий карантин

На своїй сторінці  www.facebook.com мер Запоріжжя Володимир Буряк об'явив про введення з 3 квітня в місті жорстокого карантину:

Шкода перед вихідними днями засмучувати вас неприємними новинами, але змушений констатувати: ситуація з коронавірусом погіршується не по днях, а по годинах! Ви бачите щоденну статистику і те, як один за одним на локдаун закриваються українські міста. Коротко про ситуацію в Запоріжжі:

- за минулу добу в місті - плюс 455 з позитивним тестом на ковід;

- плюс 11 смертельних випадків за добу;

- заповнення лікарняних ліжок для дорослого населення - 82%;

- значно збільшилася кількість важких випадків.

Так, ми були готові до третьої хвилі. Для медичних закладів були закуплені апарати ШВЛ, кисневі концентратори, мобільні рентгени, апарати УЗД та багато іншого. Але, якщо тенденція щодо кількості захворювань не піде на спад - ніяке обладнання не врятує, оскільки ослабне головна сила в боротьбі з ковідом - це наші медики! Яка користь від обладнаних ліжок з киснем і апаратами ШВЛ, якщо їх не буде кому обслужити?! Не хочу нікого залякувати. Всі ви - дорослі люди! Прошу з розумінням поставитися до посилення норм карантину і свідомо підійти до здоров'я свого і своїх близьких.

Жорсткість карантину вводиться з суботи 3 квітня. Випереджаючи ваші питання і претензії «чи не можна було попередити заздалегідь?» відповідаю: ви всі бачите реальну статистику, стежите за посиленням карантину в інших містах, медики також неодноразово попереджали про загрозу, що насувається. Якщо не введемо локдаун ми зараз - через деякий час його введуть на рівні держави.  Але сьогоднішні заходи дозволять прийняти лікарням всіх, чиї життя під загрозою, для того щоб вони змогли швидше повернутися до нормального життя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #жорсткий карантин в Запоріжжі #введення жорсткого карантину #мер Запоріжжя
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...