• Головна
  • В Приморській громад пройшли змагання з волейболу сред дівчат учбових закладів ОТГ
13:00, 7 квітня 2021 р.

31 березня пройшли змагання з волейболу серед дівчат учбових закладів Приморської громади.

Сім шкільних команд були розподілені, згідно жеребкування, на дві групи. До групи «А» потрапила команда КЗ «Партизанська ЗОШ І-ІІІ ступенів», команда КЗ "Приморський регіональний українсько-болгарський багатопрофільний ліцей ІІ-ІІІ ступенів", команда КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.» та команда КЗ «Преславська гімназія ім. академіка Державіна». До групи «Б» потрапила команда КЗ «Спеціалізована школа-ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з ПВОПК», команда КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.» та команда КЗ «Гімназія № 2 м. Приморськ».

Команди групи А грали між собою у спортивній залі Приморської ДЮСШ, а команди групи Б грали між собою у спортивній залі КЗ «Спеціалізована школа-ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з ПВОПК».

У ході зустрічей команд за круговою системою у кожній групі окремо, були визначені переможці, які зайняли перші та другі місця та які у стикових іграх між собою боролися за 1-2 та 3-4 місця.

За 3-4 місце змагалися команди КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.», яка зайняла друге місце у групі А та команда КЗ «Гімназія № 2 м. Приморськ», яка зайняла друге місце у групі Б.

За 1-2 місце змагалися команда КЗ «Преславська гімназія ім. академіка Державіна», яка зайняла перше місце у групі А та команда КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.», яка зайняла перше місце у групі Б.

У ході зустрічі волейбольних команд за 3-4 місця, команда КЗ «Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.» з рахунком 2:0 переграла команду КЗ «Гімназія № 2 м. Приморськ» та виборола 3 місце.

Не менше цікавою та запеклою виявилася зустріч волейбольних команд за 1-2 місце, між КЗ «Преславська гімназія ім. академіка Державіна» та КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.». У ході зустрічі перевага була то у однієї команди, то у іншої, але у третій партії фортуна була на боці команди КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.», яка і стала переможцем волейбольних змагань. Скільки було емоцій у команд, неможливо було у повному обсязі передати навіть фотокамерою.

Переможці турніру та призери отримали грамоти та медалі. Інші команди, які не потрапили до призових місць отримали грамоти за активну участь у змаганнях та за волю до перемоги.

Приморська ДЮСШ та Відділ освіти Приморської міської ради дякує директорам навчальних закладів та вчителям фізичного виховання за підготовку команд та направлення їх на змагання.

Особливо дякуємо юним та талановитим учням навчальних закладів нашої громади, завдяки яким розвивається і популяризується волейбол, підвищується масовість волейболу, зміцнюється здоров’я дітей та підлітків, виявляються здібні волейболісти та проводиться пропаганда здорового способу життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію