• Главная
  • Приморські спортсмени с армспорту успішно виступили на чемпіонаті України і готуються до Чемпіонатів Європи та Світу
12:00, 8 апреля

Приморські спортсмени с армспорту успішно виступили на чемпіонаті України і готуються до Чемпіонатів Європи та Світу

Приморські спортсмени с армспорту успішно виступили на чемпіонаті України і готуються до Чемпіонатів Європи та Світу

З 1 по 5 квітня 2021 року збірна команда Запорізької області з армспорту прийняла участь у чемпіонаті України серед молоді, юнаків та юніорів, який відбувся у м. Полтава.

До складу збірної, яку очолює тренер-викладач Приморської ДЮСШ – Філіппов А.В. та який на протязі багатьох років є головою федерації армспорту Запорізької області, увійшли наші вихованці: Олександра Ногайцева, Ірина Стоєва, Дмитро Верещак, Денис Шашенок, Демченко Богдан, Ногайцев Назарій.

 У чемпіонаті серед юнаків (до 15 років) брали участь 108 спортсменів (75 чоловіків та 33 жінки) з 16 областей України. У чемпіонаті серед юніорів (до 18 років) взяли участь 161 спортсмен (125 чоловіків та 36 жінок) з 19 областей України. У чемпіонаті серед молоді (до 21 року) брали участь 106 спортсменів (93 чоловіка та 13 жінок) з 15 областей України.  

За результатами виступу приморські спортсмени завоювали 5 медалей (золото, два серебра та дві бронзи): І місце - Дмитро Верещак (вагова категорія 80+ кг) на лівій руці; ІІ місце - Олександра Ногайцева (вагова категорія 45 кг) на правій руці; ІІ місце - Шашенок Деніс (вагова категорія 75 кг) на лівій руці; ІІІ місце - Олександра Ногайцева (вагова категорія 45 кг) на лівій руці; ІІІ місце - Ногайцев Назарій (вагова категорія 50 кг) на правій руці (доречі Олександра та Назарій є рідними братом та сестрою, саме Назарія хотілося б відмітити – він змагався з спортсменами 2006-2007 років народження(до 15 років), а сам Назарій 2009 року народження(на 2-3 роки молодший за усіх), але він показав майстерність та справжню силу духу, виборовши бронзову нагороду( мабуть зростає наступний «чемпіон» А.В.Філліпова) – що тут сказати: «Козацькому роду нема переводу!!!».

Окрім перших, других та третіх місць були завойовані й інші місця. 

Так, серед юнаків: Ногайцев Назарій (вагова категорія 50 кг) на лівій руці був 11-м,; Демченко Богдан (вагова категорія 70 кг) на лівій руці був 6-м, на правій руці був 9-м.

Серед юніорів: Ірина Стоєва (вагова категорія 60 кг) на лівій руці була 7-ю, на правій руці була 5-ю; Шашенок Деніс (вагова категорія 75 кг) на правій руці був 5-м.

Дякуємо нашому тренеру-викладачу Філіппову А.В. та його вихованцям за усю зроблену роботу та показані високі результати – ми Вами пишаємось!       

Доречі троє наших вихованців: Верещак Дмитро, Шашенок Денис, Ногайцева Олександра включені до складу Національної збірної України, яка буде готуватися до чемпіонатів Європи та Світу.

Інформує www.facebook.com

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #армспорт #чемпіонат України #Світу #Європи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...