• Главная
  • Партія «Батьківщина» дала «Глорії» друге життя
13:09, 9 апреля

Партія «Батьківщина» дала «Глорії» друге життя

Партія «Батьківщина» дала «Глорії» друге життя

З листопада минулого року, через карантинні обмеження санаторій не працював. 85% персоналу знаходились у вимушених відпустках. «Глорія» перетворилась на засмічену територію, в якій складно впізнавався колись найкращий санаторний заклад приморського узбережжя Азовського моря. 

Причиною занепаду стали не лише карантинні обмеження. Санаторій, до якого колись їхали на лікування пацієнти з усіх куточків України, почав занепадати ще 7 років тому. Водночас останній рік для «Глорії» видався особливо важким. На початку лютого керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко особисто проінспектував санаторій, після чого команда «Батьківщини» запропонувала покроковий план порятунку медустанови.

Партія «Батьківщина» дала «Глорії» друге життя, фото-1

«До карантинних обмежень додалась некомпетенція та неспроможність керівництва санаторію приймати необхідні управлінські рішення. Через це ми ледь не втратили «Глорію». Адже  124 працівника санаторію, серед яких переважно лікарі та медперсонал, були відправлені у вимушені відпустки», - зазначив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко. Наприкінці березня він представив колективу санаторію нового керівника. Виконуючим обов’язки директора «Глорії» був призначений Андрій Чумаченко.  

«На сьогодні є всі правові підстави аби «Глорія» розпочала повноцінно працювати. Для жителів Приморська важливо щоб санаторій відновив роботу якнайшвидше. Адже це – і робочі місця, і поповнення місцевого бюджету, і головне – можливість для жителів Запорізької області оздоровлюватись протягом всього року. Впевнений Андрій Чумаченко впорається з поставленим завданням. Крім того, ми домовились з колишнім головним лікарем «Глорії» Михайлом Шагінянцем, який свого часу зробив санаторій гордістю Приморська, що він як консультант тісно співпрацюватиме з Андрієм Чумаченком. Тож, переконаний що завдяки цій співпраці «Глорія» зможе повернути собі втрачений статус «перлини приморського узбережжя», - наголосив Владислав Куценко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Батьківщина #Глорія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...