• Главная
  • В Бердянському районі шахраї пропонують хворим на COVID-19 за гроші покращити умови лікування
16:00, 13 апреля

В Бердянському районі шахраї пропонують хворим на COVID-19 за гроші покращити умови лікування

В Бердянському районі шахраї пропонують хворим на COVID-19 за гроші покращити умови лікування

На сторінці Бердянського медичного територіального об'єднання у www.facebook.com  Дмитрій Єгоров опублікував звернення від імені медиків Бердянського району:

"На превеликий жаль, у той час, як десятки людей шукають вихід зі складної ситуації, трапляються людці, що користуються нагодою для особистого збагачення за будь-яку ціну.

Наразі, медики Бердянського територіального медичного об’єднання, спираючись на підтримку місцевої влади, депутатів, волонтерів і благодійників, самовіддано протистоять численним викликам пандемії. Натомість з’явилися спритники, які намагаються спекулювати на людській біді.

Вже неодноразово рідні та близькі пацієнтів ковідного шпиталю повідомляли, що до них зверталися невідомі особи, що представлялися лікарями чи медичними сестрами, інколи навіть називаючи імена і фамілії конкретних медпрацівників БТМО, з позиціями «подбати» про кращі умови перебування (окремі палати, гарантоване забезпечення киснем, ліками тощо) і особливі увагу і догляд. Звичайно, - за певну грошову винагороду.

Вимушені рішуче відмежуватися від подібних обурливих спекуляцій на людській біді й застерегти від будь-яких контактів з подібними шахраями!

Завдяки щоденним зусиллям, в Бердянському територіальному медичному об’єднанні створені належні умови для надання якісних медичних послуг УСІМ хворим на COVID-19. Практично не існує проблем (принаймні, поки що) із забезпеченням кисневою підтримкою. Медичний персонал намагається будь за що з однаковою увагою ставитися до всіх пацієнтів, в разі потреби, спілкуватися з усіма їх рідними та близькими.

Надалі, у випадках виникнення вище наведених ситуацій ні в якому разі не слід віддавати гроші. Натомість краще звернутися або безпосередньо до директора БТМО, або повідомити про подібні кричущі факти за телефонами:

приймальна - (06153) 33769,

ковідний шпиталь - (06153) 34026 («брудна» зона) і

34016 («чиста» зона).

Мабуть, найближчим часом спробуємо особисто познайомити бердянців з кожним медиком, з тих, хто працює в ковідному шпиталі.

Дмитро ЄГОРОВ, директор КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #медики #шахраї #коронавірус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...