• Главная
  • В Приморську попереджають про можливість захворювань на пташиний грип
18:00, 14 апреля

В Приморську попереджають про можливість захворювань на пташиний грип

В Приморську попереджають про можливість захворювань на пташиний грип

Останній рік у всьому Світі людство переймається проблемою нового інфекційного захворювання Covid-19. Але хвороби та інфекції від яких потерпало людство до пандемії також нікуди не подівались. Так завідуючий Приморською ветлікарнею Дмитро Гусаров попереджає про можливу небезпеку захворювання на «пташиний грип».На 1 квітня в Миколаївській області були виявлені випадки захворюванням пташиним грипом у домашньої птиці.

Тому в Приморському районі для домашніх "крилатих" оголошено карантин. Ветеринарні лікарі рекомендують не випускати домашніх тварин на вигул. Закупати домашню птицю тільки в місцях санкціонованої торгівлі, де вся продукція перевіряється на інфекції.

Ветеринарна служба Приморська звертається до мешканців Приморської ОТГ, щоб при ознаках захворювання чи незвичній поведінці птиці, у випадку масової загибелі необхідно терміново сповістити територіальний орган Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби) у Приморському районі. Приморська районна державна лікарня ветеринарної медицини тел. (06137) 7-31-66, 7-34-96; e-mail: [email protected]

Інформує pro.primorsk.biz

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #пташиний грип #карантин для птиці #інфекція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...