• Главная
  • Довгоочікуваний конкурс «Громада своїми руками» розпочався
15:00, 22 апреля

Довгоочікуваний конкурс «Громада своїми руками» розпочався

Довгоочікуваний конкурс «Громада своїми руками» розпочався

У 2019 році конкурс «Громада своїми руками» в Приморській ОТГ проходив вперше.

Тоді мешканці Приморська проявили високу громадську активність: на розгляд комісії було подано 18 заявок з цікавими пропозиціями щодо покращення території громади, десять з них були профінансовані.

Так, у Приморській школі №2 з’явився скеледром, у дитячій музичній школі Приморська – нові меблі та аудіотехніка, в Орлівці встановили дитячий майданчик та облаштували мультимедійний клас в школі, в Приморській ЗОШ №3 з'явився облаштований спортивний майданчик та створена локація для сортування сміття, а Приморській міській школі №1 встановлені камери відеоспостереження.

 На сьогодні всі реалізовані проєкти доказали свою сталість і мешканці Приморська успішно користуються результатами конкурсних проєктів. 

Цікаві й зрозумілі умови конкурсу сприяли росту зацікавленості в участі у багатьох активних мешканців нашої громади. Люди чекали на проведення конкурсу у 2020 році, але тоді не вдалося провести конкурс через локдаун. 

Нещодавно компанія ДТЕК оголосила проведення нового конкурсу для мешканців територій, де розташовані підприємства компанії. Приморська громада, яка в порівнянні з 2019 роком значно збільшила кількість населення та територію, також візьме участь в конкурсі.

Нагадаємо, метою проведення конкурсу мінігрантів «Громада своїми руками» є сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед жителів громад. Взяти участь у конкурсі можуть громадські організації, органи самоорганізації населення (ОСН), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ініціативні групи громадських активістів.

Конкурс організовано задля розвитку громади та розв'язання місцевих проблем територій шляхом популяризації принципів безбар’єрності

Згідно з цьогорічними опитуваннями мешканців України та проведеними Урядом громадськими обговореннями однією з основних проблем нашого суспільства є проблема бар'єрності суспільства. Бар'єрність може бути фізична, інформаційна, цифрова, суспільна та громадянська, освітня та економічна. Враховуючи отримані дані Уряд України 14 квітня 2021 року прийняв Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. 

Пріоритетним напрямом Конкурсу «Громада своїми руками» у 2021 році є формування нових підходів і методів реалізації мініпроєктів ініціативними групами з дотриманням  принципів безбар'єрності (інклюзивності). А саме: залучення жителів територіальних громад України до процесу  розвитку доступної соціально-орієнтованої інфраструктури для людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення незалежно від віку і статі, сфери життєдіяльності, що дозволяє кожному повною мірою  отримувати всі послуги та користуватися всіма благами суспільства.

Максимальна сума гранту складає 80 тисяч гривень на 1 проєкт.

Ознайомитись з деталями участі та подати проєктної заявки можна до 23 травня через вебсторінку конкурсу https://gromada.dtek.com/    

 Локальним адміністратором проєкту на території Приморської ОТГ виступає ГО «Екологія та соціальний захист Приморського району» керівник #Наташа Лякішева. Залучайтесь до конкурсу, робіть цей світ кращим.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #конкурс #громада своїми руками
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...