• Главная
  • Приморська та Коларівська громада підписали угоду про співробітництво
14:08, 26 апреля

Приморська та Коларівська громада підписали угоду про співробітництво

Приморська та Коларівська громада підписали угоду про співробітництво

В жовтні 2020 року Приморський район через реформу децентралізації розділився на дві громади Приморську та Коларівську.

Якщо в Приморську створення адміністративних установ  для населення організовувалось поетапно, то  коларівцям необхідно все створювати по новому.

Знову ж в Приморську немає проблем з кадрами, спеціалісти та чиновники районної адміністрації плавно перейшли в новостворені організації Приморської громади.

Коларівцям вирішувати дефіцит кадрів приходиться двома шляхами - або навчатися бюрократії самим, або залучати якимось чином фахівців зі сторони.

Тому вчора заступник Коларівського міського голови Олександр Захаревич провів перемови з головою Приморської ОТГ щодо можливості  забезпечення надання деяких адміністративних послуг жителям Коларівської ОТГ.

На своїй сторінці в www.facebook.com Станіслав Захаревич написав так:

З метою забезпечення надання деяких адміністративних послуг жителям Коларівської ОТГ було підписано угоду про співробітництво між Приморською міською та Коларівською сільською радами у вказаній сфері. До моменту утворення ЦНАПу в Коларівській ОТГ жителі Коларівської сільради зможуть отримувати послуги у сфері державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, отримання відповідних Витягів з ДЗК тощо у Відділі "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого апарату Приморської міської ради. 

Також, за дорученням секретаря Коларівської сільської ради Алли Трофименко, мною та міським головою Олександром Кошелевичем  було обговорено ряд аспектів  співпраці у сфері надання соціальних послуг для населення обох територіальних громад на взаємовигідних умовах.

Сподіваємось, що активне співробітництво Приморської та Коларівської ОТГ продовжиться й в інших сферах та напрямках в інтересах мешканців обох громад

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #угода #Коларівська громада #Приморська громада
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...