В Приморську пройшов "Місячник зайнятості жінок"

В Приморську пройшов "Місячник зайнятості жінок", Наталья Лякишева

Місце і роль жінки в суспільстві – одне з одвічних питань. З кожним роком все більший відсоток жінок прагне побудувати кар’єру і піднятися вгору по кар’єрним сходинкам. Успішне працевлаштування в корені може змінити мікроклімат в сім’ї, покращити її матеріальний добробут та рівень життя. 

В Україні в наслідок соціальної нерівності, конкуренції та перенасичення ринку праці робочою силою  -  жінка на ринку праці категорія багаточисельна. Саме з  метою підвищення ефективності надання соціальних  послуг, спрямованих на підтримку трудової активності жінок в сучасному економічному середовищі,   Приморською районною філією Запорізького обласного центру  зайнятості протягом квітня 2021 року традиційно проводиться загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок». 

Важливу роль має участь безробітних жінок у «Вебінарах» на різну тематику та надання їм профінформаційних   і профконсультаційних онлайн послуг, під час яких клієнти отримують поглиблену інформацію про професії, що мають попит на ринку праці; рекомендації щодо вибору або зміни професії з урахуванням їх побажань, здібностей та можливостей; послуги психологічного характеру, спрямовані на визначення професійної придатності до тієї чи іншої спеціальності, тощо.   

Також в рамках «Місячника зайнятості жінок» фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями Приморської районної філії Запорізького ОЦЗ   проведені  робочі зустрічі з фізичними особами – підприємцями,  під час яких обговорювалися питання підбору персоналу, професійного навчання на робочому місці, отримання компенсації ЄСВ та подальшої співпраці зі службою зайнятості. 

За результатами проведених заходів в рамках «Місячника зайнятості жінок»   Приморській філії вдалося працевлаштувати більше   100  жінок, 9 з яких були працевлаштовані після проходження професійного навчання.

06137 місячник зайнятості жінок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии