• Главная
  • В Запорізькій обладміністрації розподілили 2,8 млн. грн. матеріальної допомоги
16:00, 30 апреля

В Запорізькій обладміністрації розподілили 2,8 млн. грн. матеріальної допомоги

В Запорізькій обладміністрації розподілили 2,8 млн. грн. матеріальної допомоги

За участі заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова в онлайн режимі відбулося чергове засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

До облдержадміністрації та Департаменту соціального захисту населення надійшло 1485 заяв на отримання матеріальної допомоги.

За результатами засідання Комісією прийнято рішення виділити адресну грошову допомогу 1 432 особам у сумі 2 813 228 гривень. З них 70 онкохворих людей, які потребують високовартісного лікування, отримають 459 690 гривень допомоги. На загальних підставах 2 344 449 гривень допомоги виділено 1356 особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також грошову підтримку отримають 6 опікунів осіб з інвалідністю. 

53 особам за рішенням Комісії відмовлено в наданні грошової допомоги, через низку причин, зокрема, у зв'язку з  перевищенням середньомісячного доходу родини та повторним зверненням (матеріальна допомога вже надана цьогоріч).

Виплата матеріальної допомоги здійснюватиметься у порядку черговості, але онкохворим кошти надійдуть незалежно від дати реєстрації заяви. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #матеріальна допомога
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...