• Головна
  • Приморська ОТГ активно бере участь у конкурсі грантів «Громада своїми руками 2021» від ДТЕК
15:00, 7 травня 2021 р.

Приморська ОТГ активно бере участь у конкурсі грантів «Громада своїми руками 2021» від ДТЕК

Приморська ОТГ активно бере участь у конкурсі грантів «Громада своїми руками 2021» від ДТЕК

Понад 40 жителів громади долучилися до зустрічі з адміністраторами конкурсу, яка відбулась 6 травня у Приморську.

Зустріч пройшла у форматі живого спілкування. Присутні активно обговорювали майбутні проєкти, ділилися тогорічним досвідом і ставили питання щодо умов участі. Адміністратори конкурсу у Приморській громаді Уляна Коробчук і Наталія Лякішева детально розповіли, як заповнити та подати заявку, зробити необхідні розрахунки, написати протоколи і які терміни реалізації проєкту. Тим, хто представив вже готові ідеї, вони допомогли детально опрацювати написання мети, завдання і навіть розрахувати бюджет.

Конкурс організовано для ініціативних груп на отримання мінігрантів для благоустрою локальних об'єктів на території, де працюють підприємства компанії ДТЕК. Взяти участь у конкурсі можуть громадські організації, органи самоорганізації населення (ОСН), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ініціативні групи громадських активістів.

Згідно з цьогорічними опитуваннями мешканців України та проведеними Урядом громадськими обговореннями однією з основних проблем нашого суспільства є проблема бар'єрності суспільства. Бар'єрність може бути фізична, інформаційна, цифрова, суспільна та громадянська, освітня та економічна. Враховуючи отримані дані Уряд України 14 квітня 2021 року прийняв Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Пріоритетним напрямом Конкурсу «Громада своїми руками» у 2021 році є формування нових підходів і методів реалізації мініпроєктів ініціативними групами з дотриманням принципів безбар'єрності (інклюзивності). А саме: залучення жителів територіальних громад України до процесу розвитку доступної соціально-орієнтованої інфраструктури для людей з інвалідністю та соціально незахищених верств населення незалежно від віку і статі, сфери життєдіяльності, що дозволяє кожному повною мірою отримувати всі послуги та користуватися всіма благами суспільства.

Категорії, в яких діє конкурс ГСР у 2021 році:

• Соціальна сфера

• Екологія та відповідальне енергоспоживання

• Популяризація здорового способу життя та занять спортом

• Освіта, культура і творчі ініціативи  

• Благоустрій

• Співпраця між громадами

Теж маєте ідею, як покращити життя громади?

Встигніть подати заявку на сайті проєкту https://gromada.dtek.com/ до 23 травня. Максимальна сума гранту складає 80 тисяч гривень на 1 проєкт.

Лишилися питання? 

Телефонуйте: (099)489 90 07 Уляна Коробчук, (066) 855 07 73 Наталія Лякішева

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #Громада своїми руками #конкурс #ДТЕК #Приморська ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...