![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:00, 11 травня 2021 р.
Приморська громада з "червоного" перескочила до "жовтого" рівня протиепідемічної безпеки
![Приморська громада з "червоного" перескочила до "жовтого" рівня про... Приморська громада з "червоного" перескочила до "жовтого" рівня протиепідемічної безпеки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Згідно з протоколом Приморської міської ради №7 від 07.05.2021 року члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Приморської міської ради скасували на території Приморської громади «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 07.05.2021 року з 12 години.
З цієї хвилини в Приморській громаді встановлено «жовтий» рівень небезпеки. Це означає значне послаблення карантинних заходів.
Але моніторинг щодо стану розвитку захворювання міська рада планує проводити щопонеділка і щочетверга.
Будемо сподіватися на зменшення кількості захворювань, велика надія на літо - природа та тепла погода сприятимуть оздоровленню та укріпленню імунітету у більшої кількості людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...