• Головна
  • Українсько-польський проєкт "Твоя історія починається тут" дійшов до свого фіналу
15:00, 11 травня 2021 р.

Українсько-польський проєкт "Твоя історія починається тут" дійшов до свого фіналу

Українсько-польський проєкт "Твоя історія починається тут" дійшов до свого фіналу

Проєкт «Твоя історія починається тут» дійшов до  свого фіналу.

За період його реалізації  була проведена величезна робота щодо пропаганди історії та туристичної привабливості нашого міста.

Було створено та встановлено 13 інформаційних дошок на історичних будівлях Приморська, на перехрестях  вказівники місцевих локацій , створено 8 віртуальних екскурсій з VR технологіями,  4 екскурсійних пішохідних маршрутів для туристів, проведено безліч відео зустрічей,  відео роликів щодо історичних і культурних подій в  нашому місті та багато іншого.

Всі  напрацювання проєкту можна подивитися на сайті "Твоя історія починається тут"  та на супутній сторінці у  www.facebook.com.

На сайті є інтерактивні мапи в розділі корисні сервіси , де вказані наявності в нашому місті аптек,закладів харчування, парки, сквери, заклади культури, оздоровчі заклади узбережжя та рух громадського транспорту.

Одним з найцікавіших пунктів проєкту "Твоя історія починається тут" була поїздка до Польщі з метою ознайомленням з роботою й методологіями невеликих музеїв в Польщі, подібних до Приморського районного краєзнавчого музею. Але через коронавірус поїздку довелося скасувати, й заплановану в Польщі програму перемістити в форматі відеороликів. Плюсом в цій ситуації стало те що тепер ознайомиться з матеріалами поїздки зможуть не тільки учасники проєкт, але кожен кому це цікаво.

Музей ім. Ірени та Мечислава Мазаракі в Хшанові

Музей пам’яті мешканців освенцимської землі (створюваний)

Музей мехівської землі

Заключна зустріч всіх учасників проєкту планується в форматі онлайн 17 травня де  проведуть підсумки реалізації проєкту та будуть обговорюватися подальші заходи направлені на покращення туристичної привабливості Приморська, продовження проєкту та налагодженню дружніх стосунків між українськими та польськими спільнотами.

Українсько-польський проєкт "Твоя історія починається тут" дійшов до свого фіналу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #твоя історія починається тут #польсько український проєкт #фінал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...