• Головна
  • Багатодітна мама з Приморської ОТГ приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Місс особлива мама України"
14:00, 12 травня 2021 р.

Багатодітна мама з Приморської ОТГ приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Місс особлива мама України"

Багатодітна мама з Приморської ОТГ приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Місс особлива мама України"

Бути багатодітною мамою в Україні це важка ноша. Але ще важче якщо твоя дитина має проблеми зі здоров'ям , або має особливі потреби. Вже давно  нікого не дивує, що на жаль  підтримка від Держави таким родинам є мізерною  і як правило в важку хвилину  на допомогу приходять лише волонтери.

Щоб якимось чином  допомогти та привернути увагу суспільства до таких родин  3 травня в Україні стартував Всеукраїнський онлайн конкурс "Міс особлива мама України".

Організатором конкурсу  являється засновниця Благодійної організації “Подаруй усмішку -UA” українка  з Італії Оксана Трапані-Гаденко.

Багатодітна мама з Приморської ОТГ приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Місс особлива мама України"  , фото-1

 Серед великої кількості претенденток до участі у конкурсі було допущено 56 найкращих матусь з 22 областей України. Від Запорізької області в конкурсі взяли участь дві жінки. Одна учасниця із Запоріжжя, а другою учасницею є наша землячка мешканка с. Вячеславка Приморської ОТГ мама шістьох дітей, дуже талановита, гарна Лілія Овчиннікова.

Багатодітна мама з Приморської ОТГ приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Місс особлива мама України"  , фото-2

Цей конкурс - всеукраїнський! Для мам, котрі виховують діток з особливостями.

3 травня вдруге стартував цей чудовий онлайн-проект.

Ідея виникла абсолютно спонтанно і ціллю конкурсу було показати всій країні, що всупереч випробуванням долі, всі мами, в першу чергу гарні жінки,  майстрині, берегині дому, господині й мають право на щастя.

Особлива мама – в душі звичайна жінка, котрій хочеться іноді відволіктися, забути про свої проблеми та просто побути жінкою!

Врахувавши особливості життя родин, організаторами було виділено по 7 днів на виконання кожного завдання. Отже, 6-тижневий проєкт складається з 6 турів: 

1. Я жінка – я богиня. На цьому етапі учасниця має забути про своє сьогодення і представити себе у всій красі. Згадати, що вона не тільки мама, а гарна в першу черга жінка. Роботу можна викласти у 6 фото або відеоролику до 3 хвилин. 

2. Бабусин горщик. Кулінарний конкурс приготування української страви та гарної її подачі. Оцінюється одна страва, обов’язковим є написання рецепту та фото етапів приготування, де видно учасницю проєкт за приготуванням страви, також можна змонтувати відеоролик. 

3. А я собі українка, україночка! Дуже ефектний фототур, де дівчата постануть в вишиванках, українських костюмах різних куточків нашої неньки України. 

4. Наші традиції. «Що сторона – то новина!» Погодьтеся, що цей вислів дуже вдалий! В конкурсі взяти участь жінки з різних населених пунктів, областей, тому організатори очікують цікаві відеорозповіді про традиції села, міста, родини. 

5. До 150-річчя народження Лесі Українки – читання вірша, уривка поеми поетеси. 

6. Танцюють всі – перевтілення в героїню 20-80 років і показати образ в танці твіст, рок-н-ролл, тощо… 

За виконанням робіт буде пильно спостерігати 9 членів журі, оцінюючи виконання по 10-бальній шкалі. Всі учасниці проходять 6 турів, а свої оцінки журі здає в кінці конкурсу, тому хто лідирує на різних етапах невідомо організаторам. До складу журі входять волонтери з Італії та України, а також переможниця першого конкурсу.

Перший тур змагань «Я БОГИНЯ» вже закінчився. Розпочався другий тур «Бабусин горщик», в якому навіть не сумніваємося що лідером конкурсу стане  Лілія Овчиннікова , бо найбільше у своєму житті вона полюбляє годувати своїх членів родини смачними стравами. А готувати кожного дня для великої родини з ніжністю і любов'ю сприяє набуттю досвіду в створенні неперевершених кулінарних шедеврів.

 На жаль результати всіх конкурсних турів можна буде узнати тільки на фіналі конкурсу, але підтримати нашу землячку можна добрими словами.

Тримаємо кулаки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #конкурс #Місс особлива мама України #Лілія Овчиннікова #учасниця з Приморської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...