Економіка Запорізької області пішла вгору

Економіка Запорізької області пішла вгору

Пандемія COVID-19 серйозно вплинула на соціально-економічне становище Запорізького краю, але економіка поступово відновлюється. Про це говорили на засіданні колегії облдержадміністрації. 

Як доповіла директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Оксана Матвіїшина,  минулого року ми посіли 8 місце серед усіх регіонів України. Це  на шість сходинок вище, ніж у 2019 році. При цьому за 11 з 26 рейтингових показників Запорізька область  увійшла до першої десятки. За обсягом промислової продукції область посідає 3 місце; за експортом – 4 місце; за доходами місцевих бюджетів – 5-6 місце; за прямими  іноземними інвестиціями – 6 місце.

Вже за підсумками І кварталу 2021 року запорізька промисловість зросла на 4,3%, а експорт -  на 27,5%%. Однак соціально-економічна ситуація залишається непростою. Для ефективних управлінських рішень потрібна повна та оперативна статистика соціально-економічного розвитку по нових районах та громадах. 

Управлінські рішення треба приймати, знаючи ситуацію на територіях. Тому нам необхідне загальне розуміння того, які чинники зростання економіки є об’єктивними, а які - суб’єктивними. Ми маємо чітко визначити, що покращилось завдяки нашим діям, а не впливу погоди чи кон’юнктури світового ринку. Запрацює економіка – з’являться і нові можливості вирішувати  соціальні проблеми, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Інформує www.zoda.gov.ua

06137 економіка вгору
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии