• Главная
  • Нові проєкти- ключовий інструмент розвитку громад Запорізької області
17:00, 14 мая 2021 г.

Нові проєкти- ключовий інструмент розвитку громад Запорізької області

Нові проєкти- ключовий інструмент розвитку громад Запорізької області

Про це говорив на пресконференції голова облдержадміністрації Олександр Старух. До 15 червня від усіх громад чекають проєктів на конкурс фінансування за кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також пропозицій по співфінансуванню ремонту місцевих доріг.

У нашій області 5373 кілометри місцевих доріг, якими щодня на роботу,  до шкіл, дитсадків та лікарень їздять жителі області. Нещодавно на ремонт цих шляхів Запорізька область отримала 133,8 млн грн додаткової державної субвенції, а загальний обсяг видатків склав майже 900 млн грн.  Але навіть такої величезної суми на все не вистачить.

Під лежачий камінь вода не тече. Громади мають прокинутись, активніше розробляти власні проєкти соціально-економічного розвитку, залучати бюджетні та позабюджетні кошти. Також потрібно невідкладно обрати кілька найбільш проблемних доріг, по яких можна залучити кошти державного дорожнього фонду. На жаль, поки що із співфінансуванням дорожніх проєктів визначились лише 2 громади із 67, - розповів Олександр Старух.

В цілому ж, дорожнє будівництво в області просувається жвавими темпами. Вже майже завершили ремонт обласної ділянки траси Н-23 Запоріжжя-Кропивницький, щодня десятки тон асфальту укладають на Мелітопольщині, на трасі Харків-Сімферополь, капітально оновлюється автодорога Якимівка-Кирилівка.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #проєкти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...