• Головна
  • Цієї пятниці керівники учбових закладів Бердянського району ділились досвідом щодо покращення якості освіти
08:00, 16 травня 2021 р.

Цієї пятниці керівники учбових закладів Бердянського району ділились досвідом щодо покращення якості освіти

Цієї пятниці керівники учбових закладів Бердянського району ділились досвідом щодо покращення якості освіти

В пятницю 14 травня за ініціативи Бердянської міської ради в особі заступника міського голови з гуманітарних питань Виктория Васильчишина, начальника відділу освіти Наталії Лазуренко, за участю начальника Управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області Тетяни Ярославівни Озерової було проведено семінар «Забезпечення внутрішньої системи якості освіти» для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Бердянської громади.

Тетяна Ярославівна підняла ряд питань щодо розбудови внутрішньої системи якості освіти у закладах, зокрема про Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, роль засновника закладу освіти у даному процесі тощо.

На заході були присутні директор КЗ «Спеціалізована школа 1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Запорізької обласної ради Светлана Македонская, яка поділилася досвідом з керівниками закладів освіти, що таке фінансова автономія закладу і як це працює.

Начальник відділу освіти Відділ освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади Ольга Галанина розповіла про те, яким чином відбувається співпраця фінансово автономних закладів освіти з відділом освіти як головним розпорядником коштів вищого рівня. 

Інформує www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #освіта #якісна освіта #Бердянськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...