Мистецький простір на Хортиці: эксклюзивна зусріч бізнесменів та митців. Відео

Мистецький простір на Хортиці: эксклюзивна зусріч бізнесменів та митців. Відео

З 22 по 23 травня в історико-культурному комплексі "Запорізька Січ" триватимуть Мистецький простір та Бізнес форум на Хортиці

Бізнесмени та митці зустрінуться, щоб презентувати власний досвід і знайти нові можливості для партнерства. Телеканал Еспресо є  головним інформаційним партнером події.

Понад тридцять експертів та  митців з різних креативних індустрій та міст України представлять власні погляди на розвиток бізнесу в умовах пандемії та успішні кейси культурних ініціатив. Провідними темами для представників бізнесу стануть діджиталізація, проектна діяльність, репутаційна історія, цифрові стратегії, інноваційні підходи в маркетингу, IT-технології тощо. Свої ідеї на загал озвучать президент "Європейської Асоціації Програмної Інженерії" Владислав Савченко, співзасновник IT-компанії PM Partners Максим Прохоров, засновник транспортно-логістичної компанії "Зертек" Юрій Щуклін, інвестор і блогер Сергій Фурса та інші.

Також, особливу увагу планують приділити сценаріям розвитку місцевого туризму і реформам сучасних музеїв, як рушійних джерел наповнення регіональних бюджетів. Креативні підходи в культурному менеджменті розкриють Іван Козленко, Наталія Склярська, Оксана Тукалевська, Наталія Красильникова, Ольга Жук.

Дискусійну програму доповнять кінопокази, музичні виступи та мистецькі експозиції робіт Матвія Вайсберга, Олени Придувалової, Олекси Манна та Нікіти Тітова. Для гостей Мистецького простору художники проведуть майстер-класи. Свою програму в межах заходу представить Національний фільмофонд Довженко Центр. Видавництва "Білка", "П’яний корабель", "Вавилонська бібліотека", "Видавництво21" презентують свої новинки і розкажуть про знакові для себе книги.

Мистецький простір Хортиця бізнесмени митці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии