• Головна
  • Запорізькі художники візьмуть участь у Мистецькому просторі
08:39, 21 травня 2021 р.

Запорізькі художники візьмуть участь у Мистецькому просторі

Запорізькі художники візьмуть участь у Мистецькому просторі

На території Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» 22-23 травня відкриється «Мистецький простір». Це ексклюзивна можливість для митців, бізнесменів й шанувальників мистецтва побачити і почути один одного, насолодитись Арт-вихідними вже завтра. 

Понад тридцять митців з різних креативних індустрій та куточків України зустрінуться на Хортиці, щоб озвучити свої візії культурного менеджменту та презентувати власну творчість. 

Окрім митців з інших міст України, на Хортиці буде працювати також запорізька локація, у наповненні якої візьмуть участь талановиті місцеві художники.

Запорізькі художники візьмуть участь у Мистецькому просторі , фото-1

- Наша мета - підтримка і розвиток української культури, створення умов для системного та сталого розвитку культурних ініціатив у регіоні, інтеграція Запоріжжя в якісний сучасний культурний контекст - це розвиток меценатства і співпраці, колоборації бізнесу і креативних індустрій, створення умов для постійного українського культурного фону, просвітництво.  

Запоріжжя, Хортиця мають величезний капітал, і це наше рідно місто, тому вважаємо, що дуже необхідно допомагати всім разом у реалізації важливих соціальних, культурних та громадських ініціатив. Сприяти митцям і діячам, і допомагати на локальному рівні пізнавати сучасну українську культуру, і заохочувати всіх небайдужих, в першу чергу бізнес, вкладатись у культуру, бо це і є інвестиція у державу, в майбутнє, - говорить запорізька художниця, дизайнерка, членкиня двох Національних творчих союзів, - НСТДУ та Національного Союзу рекламістів України Еріка Равіч.

Запорізькі художники візьмуть участь у Мистецькому просторі , фото-2

Нагадеємо, що програма "Мистецького простору" розпочнеться у суботу - 22 травня Бізнес-форумом о 13.00. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мистецький простір #культура #події #Хортиця
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...