• Головна
  • Проблема бджолярів у Запорізькій області: попередження про небезпеку. Відео
14:11, 26 травня 2021 р.

Проблема бджолярів у Запорізькій області: попередження про небезпеку. Відео

Проблема бджолярів у Запорізькій області: попередження про небезпеку. Відео

У зв’язку з цвітінням ріпаку на території Приморської та Коларівської громад може проводитись його обробка агрохімікатами. Тож власники пасік повинні дотримуватися усіх заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітки сільськогосподарських угідь пестицидами, повідомляє pro.primorsk.biz.

В той же час, аграріям заборонено кропити поля і садки у день. Це можна робити після 19 години вечора та до 7 години ранку і лише зареєстрованими в Україні агрохімікатами. Також нагадуємо Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників» від 08.02.2017 № 77 (зі змінами), визначено напрями державної підтримки на 2021 рік, одним із яких є державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції у вигляді спеціальної бюджетної дотації на наявні бджолосім’ї.

Вона надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу. Для отримання дотації необхідно отримати паспорт пасіки. За більш детальною інформацією можно звертатися за телефоном 8 (06137) 7-31-66

Раніше ми повідомляли про те, що бджолярі скаржаться на обробку химікатами рослин без попередження, через що бджоли гинули. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бджолярі #пасіки #рослини #обробка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...