• Главная
  • Приморська художня школа за 44 роки випустила 532 випускники. Відео
12:10, 3 июня 2021 г.

Приморська художня школа за 44 роки випустила 532 випускники. Відео

Приморська художня школа за 44 роки випустила 532 випускники. Відео

Випускний вечір художньо естетичного відділення Приморської школи мистецтв відрізняється від традиційних тим, що випускники захищають свої роботи перед найголовнішим журі - батьками.

У нинішньому році художньо естетичне відділення Приморської школи мистецтв випустило 16 юних, початківців, талановитих художників, які вже сьогодні мають документ про закінчення позашкільної освіти, повідомляє pro.primorsk.biz.

Варто відзначити, випускники, раніше художньої школи, тепер школи мистецтв, в майбутньому, часто вибирають для себе таку ж творчу професію: дизайнери, архітектори, вчителі образотворчого мистецтва та інше. Починаючи з 1977 року Приморська художня школа випустила 532 випускники. На сьогодні на відділені працює 6 вчителів, а класні керівники випускників вже сумують за своїми вихованцями.

Організатори вечора постаралися зробити так, щоб випускники завжди згадували роки свого навчання в школі мистецтв з посмішкою. Наприклад, класний керівник Ангеліна Чумак п'ять років зберігала автопортрети своїх учнів, написані ними в перший рік навчання, і повернула їх дітям тільки на випускному.

А самі випускники підготували для гостей вечора невеликий виступ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Приморськ #художня школа #випускники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...