• Главная
  • На курорті Запорізької області збільшиться кількість маршруток
15:23, 17 июня 2021 г.

На курорті Запорізької області збільшиться кількість маршруток

На курорті Запорізької області збільшиться кількість маршруток

Відтепер і західна частина Приморська буде охоплена транспортним сполученням. Як розповів депутат міськради Олексій Зюзін, ініціативні городяни провели опитування серед приморців стосовно необхідності маршруток, які б ходили по вулицях Калинова, Новицького та інших вулицях західної частини міста.

За словами мешканців курортного містечка, у 90-ті роки по вулиці Новицького їздила маршрутка. Та на сьогодні, мешканцям міста, які проживають в цьому районі проблематично дістатися берега моря, поліклініки, чи то учбового закладу. Тож після вивчення громадської думки, була проведена зустріч із перевізником Олександром Яковлевим, який також зацікавлений в новому маршруті.

Отже, вже найближчими днями маршрутки №5 та №6 розпочнуть свою роботу. Маршрут буде курсувати 2-3 тижні у тестовому режимі, за цей час буде вивчатися пасажиропотік. Тоді вже й буде відомо, де саме краще розмістити зупинки. Якщо приморці дійсно користуватимуться цим маршрутом, тоді буде об’явлено конкурс і цей маршрут працюватиме круглий рік. Також Олексій Зюзін зауважує увагу приморців на тому, що поки маршрут працюватиме в тестовому режимі, громадяни, які мають пільги не зможуть ними користуватися на маршрутках №5 та №6, поки не буде проведено конкурс.      

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#маршрутки #Приморськ #транспорт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...