![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
13:05, 22 вересня 2021 р.
Приморські футболісти посіли друге місце у другому Всеукраїнському турнірі
![Приморські футболісти посіли друге місце у другому Всеукраїнському ... Приморські футболісти посіли друге місце у другому Всеукраїнському турнірі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поки приморці святкували День міста, юні футболісти гідно представили Приморськ на Всеукраїнському футбольному турнірі серед дітей Ringroup Cup-2021, що проходив в Мелітополі.
Його учасниками стали 18 команд з 11 міст України, а загальний призовий фонд склав 40 тисяч гривень. Змагання організовані Мелітопольською міською федерацією футболу, управлінням молоді та спорту, а також ФК RINGROUP.
Протягом двох днів, 18 та 19 вересня, 18 команд змагалися в двох вікових категоріях: 2009 і 2014 років народження. Два дня найсильнішої боротьби, збиті коліна, втома, охриплі голоси батьків, що вболівали за дітей, і нагорода. Приморські футболісти посіли друге місце.
Ця перемога результат командної роботи: тренера команди Віктора Клименка, батьків, які спонсорували поїздку на змагання і придбали форми та самих юних футболістів, повідомляє pro.primorsk.biz.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...