• Головна
  • У Запорізькій області планують нові проекти водоаостачання на курорти
11:08, 22 грудня 2021 р.

У Запорізькій області планують нові проекти водоаостачання на курорти

У Запорізькій області планують нові проекти водоаостачання на курорти

Розвиток південно-східної території Запорізької області не можливий без повного оновлення водопостачання. В Запорізький ОДА днями  відбулось обговорення розвитку південно-східної території регіону.

Запорізька область має унікальний подарунок природи – Азовське узбережжя, де функціонують кілька сталих зон відпочинку. Приморськ, Бердянськ, Кирилівка відомі всій Україні, влітку вони традиційно приймають відпочивальників, пропонуючи різні види відпочинку. Але чимало прибережних територій можуть також стати зонами відпочинку, якщо забезпечать необхідні умови відпочивальникам.

Бердянська районна адміністрація презентувала проєкт створення «Курортополісу «Азовське узбережжя», який пропонує створити безперервну лінію закладів відпочинку по всій протяжності узбережжя. Пропонується залучення до спільної  роботи не лише мешканців приморських населених пунктів, але й сільгоспвиробників всієї області (постачання продуктів харчування), закладів культури та туристичних об’єктів півдня та сходу, розвиток готельного та розважального бізнесу. Проєкт враховує  кліматичні прогнози і пропонує зробити відпочинок на Азовському узбережжі привабливим цілий рік та надання статусу Курорту місцевого значення деяким територіям приморських громад.

Учасники зустрічі розглянули проєкти водопостачання територій  від Дніпра до Бердянська. Один проєкт презентували представники Інституту водних проблем і меліорації НААН разом з Андріївською селищною територіальною громадою та Бердянською райдержадміністрацією. Другий проєкт презентували спеціалісти КП «Облводоканал». Обидва проєкти враховують кліматичні зміни, потребу зрошення земель та надання мешканцям області якісної питної води. Присутні ознайомились з досвідом і розробками французької компанії  BETEN  Ingenierie в цій галузі.

- Важливим є те, що ми маємо ініціативи громад, які розуміють необхідність розвитку інфраструктури області для будівництва надійного майбутнього територій. Ми обов’язково реалізуємо проєкт водопостачання, без якого неможливий розвиток ані сільського господарства, ані туризму, ані взагалі якісне життя мешканців. Ми будемо залучати для цього кошти держави та міжнародних інвесторів. Також беззаперечно перспективним є і проєкт розвитку узбережжя Азовського моря та прилеглих територій, - зазначив губернатор Олександр Старух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #питна вода #курорти #Приморськ #Бердянськ #ОГА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...