• Головна
  • ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ДІЄ ПРОГРАМА З ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА СПЛАТУ ЄСВ
На допомогу работодавцю
13:41, 2 лютого 2022 р.

ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ДІЄ ПРОГРАМА З ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА СПЛАТУ ЄСВ

На допомогу работодавцю

Однією з активних програм служби зайнятості є надання компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

Основною метою зазначеної програми є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних з квотної  категорії громадян (учасники бойових дій, молодь, яка закінчила навчання у закладах та вперше приймається на роботу, особи передпенсійного віку та інші).

Крім того, право на компенсацію має роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності терміном не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.

Відшкодування витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску здійснюється протягом року з моменту працевлаштування особи.

  • За 2021 рік Запорізькою обласною службою зайнятості було прийнято 240 рішень щодо компенсації ЄВ (з них 52 – за працевлаштування квотної категорії громадян, 188 – в пріоритетних видах економічної діяльності), в тому числі по м. Запоріжжя – 43, по Запорізькій області – 197. Загалом в 2021 році 137 роботодавців Запорізького регіону скористались фінансовою підтримкою у вигляді компенсації єдиного внеску за створення ними нових робочих місць та працевлаштування безробітних осіб. У 2021 році на відшкодування роботодавцям єдиного соціального внеску з коштів Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття було профінансовано 3380,4 тисяч гривень, - розповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...