• Головна
  • Фахівці Центрів обслуговування платників Приморської та Бердянської ДПІ надали одинадцять тисяч адмінпослуг
12:16, 10 лютого 2022 р.

Фахівці Центрів обслуговування платників Приморської та Бердянської ДПІ надали одинадцять тисяч адмінпослуг

Упродовж 2021 року спеціалісти Центрів обслуговування платників Бердянської та  Приморської податкових інспекцій надали 10899 адміністративних послуг.

Понад 55 відсотки всіх наданих сервісів – видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків та внесення відповідних даних до паспорта громадянина України.

На другому місці за популярністю – видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, громадяни отримали 1615 таких довідок.

Крім того, зареєстровано 1416 книг обліку розрахункових операцій, 1204 реєстраторів розрахункових операцій, оформлено 72 розрахункових книжок, видано 72 витягів з реєстру платників податку на додану вартість.

Також фахівці ЦОПів надавали витяги з реєстру платників єдиного податку, довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, проводили постановку на облік платників єдиного податку та здійснювали перереєстрацію неприбуткових установ та організацій.

Разом з іншими послугами, податківці роз’яснюють особливості одноразового добровільного декларування та необхідність застосування суб’єктами господарювання реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...