• Головна
  • Обласні депутати виділять 30,5 млн грн. на потреби територіальної оборони
11:30, 15 лютого 2022 р.

Обласні депутати виділять 30,5 млн грн. на потреби територіальної оборони

На засіданні постійної комісії з питань бюджетудепутати розглянули низку змін до бюджету області та затвердили фінансування обласних програм на 2022 рік.

Як зазначив на початку засідання Геннадій Фукс, останнім часом у зв’язку з загостренням зовнішньополітичної ситуації центральними органами влади було ухвалено низку рішень.

-Запорізька обласна рада не може залишатися осторонь подій, які відбуваються останнім часом, і ми маємо реагувати на ситуацію оперативно, діяти та ухвалювати рішення швидко. Тому сьогодні як пріоритетне маємо розглянути питання щодо перерозподілу бюджету на поточний рік з метою виділення 30,5 млн грн на потреби територіальної оборони, – зазначив зааступник голови обласної ради.

Також члени постійної комісії розглянули низку інших пропозицій щодо розподілу вільних залишків обласного бюджету. Цей ресурс наразі складає 441,8 млн грн.

Зокрема, на освітянську галузь, на капітальні видатки та обласну програму планується виділити 10,4 млн грн, на охорону здоров’я – 49,5 млн грн, на розвиток спорту та молодіжні програми – 17,3 млн грн, на розвиток культури туризму та інформполітику – 18 млн грн, на капітальне будівництво – 20,7 млн грн, на підтримку підрозділів ЗСУ, силових органів та забезпечення територіальної оборони Запорізької області – 51 млн грн. Трансферти територіям складуть майже 60 млн грн.

Серед новацій – виділення 6,9 млн грн для розробки проєктно-кошторисної документації для систем зрошення. Ці кошти дадуть можливість отримати Запорізькій області державні субсидії на меліорацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...