• Головна
  • Депутати міської ради закликають населення аналізувати інформацію та дотримуватися спокою
Спокій, тільки спокій
22:15, 15 лютого 2022 р.

Депутати міської ради закликають населення аналізувати інформацію та дотримуватися спокою

Спокій, тільки спокій

Кажуть, наразі в світі йде три війни, що загрожують людству: інформаційна, цифрова та фармакологічна.

Останні події навколо України та інформаційні фейки, що лунають в деяких державних,закордонних СМІ та соцмережах, доводять людей до істерії. Куди бігти? Що хапати? Заможні українці, серед яких й знакові особи, політики та бізнесмени на своїх власних літаках або чартерних рейсах масово покидають Україну. Хто бідніший, їдуть до Західної. Зовсім бідні сидять біля телевізорів, та клацають канали. Добре, якщо українські. Погано, якщо супутникові, бо в наших селян відсутнє ефірне сповіщення та якісний інтернет-зв’язок.

Центральні органи влади намагаються приборкати інформаційних драконів та заспокоїти населення. До керівництв територій доводять такі ж завдання. Ще й просять виділити коштів для підтримки місцевих воєнних формувань, що базуються на територіях.

Сьогодні терміново була зібрана сесія міських депутатів. Інформаціюпро позачергове засідання редакція 06137.com.ua знайшла на сайті міськради, але без супровідних додатків про чергу денну. Чи то час був не стандартний (14:00), чи день завантажений, але окрім депутатів, трьох працівників міськради, телебачення та редактора 06137 більш нікого не було.

Звернення до приморців про дотримання спокою було оголошено керівником фракції «Слуга народу» Ганною Долговською, складене в штаб-квартирі правлячої партії. Звернення заслухали і підтримали. Також прийняли програму, а наступним питанням виділили кошти у сумі 30 тисяч гривень на заходи для підтримки територіальної оборони з резервного фонду міського бюджету.

На час публікації матеріалу результати роботи депутатів на сесійному засіданні, тобто прийняті та підписані рішення, на сайті міськради були відсутні.

Також, Президент указав, а губернатор Запорізької області організовував селектор, щодо проведення 16 лютого «Дня Єднання».Олександр Старух доручив оновити прапори над усіма будівлями державної влади, освіти, медицини та культури. До того ж, український прапор має майоріти на всіх флагштоках області.

Оскільки офіційна інформація відсутня (на 22:15), пропонуємо до уваги партійний прес-реліз.

Тому, читаємо звернення, оновлюємо прапори, аналізуємо інформацію та живемо звичайним життям.  

ЗВЕРНЕННЯ

ДЕПУТАТІВ ___________________ ОБЛАСНОЇ/МІСЬКОЇ

(ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР АБО РАЙОННИЙ ЦЕНТР) РАДИ

ДО ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ/МІСТА

В Україні з 2014 року триває війна, але останнім часом на кордонах нашої держави склалася дуже непроста обстановка.

Росія постійно нагнітає безпекову ситуацію, накопичуючи війська і техніку, проводячи сухопутні й морські маневри поблизу нашої держави. Російська влада погрожує Україні та Європі, висуваючи ультиматуми й вимагаючи так званих «гарантій безпеки» для себе, при цьому абсолютно нехтуючи такими ж правами інших держав.

І наша влада, і провідні світові лідери докладають максимум зусиль для того, щоби врегулювати ситуацію політико-дипломатичним шляхом. Свідчення тому – десятки перемовин на найвищому рівні, що відбулися протягом останніх кількох тижнів.

Наша держава хоче миру, наша держава хоче сісти за стіл переговорів і вести конструктивний діалог, проте Україна не готова поступатися національними інтересами чи суверенітетом.

Ми, депутати ______________ обласної/міської ради, повністю підтримуємо зусилля Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників – Збройні сили України.

Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Звертаємося до жителів нашої області/міста й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Вірте в нашу армію, у наших воїнів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний бойовий досвід, щоб у разі потреби відстояти нашу державу. Українське військо сьогодні найбільш потужне з 2014 року, а коаліція партнерів, які надають нам підтримку, найширша з моменту проголошення незалежності.

Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно.

Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього. Слава Україні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...