Новини компаній
11:00, 21 жовтня 2022 р.

Секрети якісного самозамісу

Новини компаній

Паріння електронних сигарет стало справжнім мистецтвом. Користувачі з певним досвідом полюбляють експериментувати з заправками. Вони не тільки поєднують магазинні рідини між собою, а й створюють власні. жижа для пода Hysteria

Секрети якісного самозамісу, фото-1

Основні правила для вдалого самозамісу

Щоб отримати якісний самозаміс, необхідно дотримуватися таких основних правил:

1. Домашня змішана заправки для вейпа 100 мл повинна бути якісна. До складу самозамісу входять п’ять основних інгредієнтів: гліцерин, ароматизатори, дистильована вода, пропіленгліколь, імпортний нікотин. Якщо один із компонентів буде просрочений або поганої якості, значить отримати бажаного задоволення не вийде.

2. Самозаміс у домашніх умовах потребує точності та уваги. Для проведення маніпуляції необхідно користуватися шприцами, спеціальними дозаторами або кухонними вагами. Знання таких деталей допоможуть зробити суміш не гірше, ніж у магазинах.

3. Змішування або струшування відходять у минуле. Сучасні вейпери використовуються дві основні технології. Перша полягає у розміщенні рідини в резервуарі з теплою водою. Друга методика називається настоювання. Після змішування всіх інгредієнтів отриману суміш залишаються на відкритому повітрі на півдоби. Після 10-12 годин її переміщують у темне місце. Технологія потребує багато часу і терпіння.

Секрети якісного самозамісу, фото-2

Етапи приготування суміші

Домашня жижки для вейпа готується в декілька етапів:

1.Спочатку змішується гліцерин та пропіленгліколь. Їх співвідношення береться відповідно до того, яку функцію буде виконувати самозаміс. Для отримання великої кількості пари необхідно більше гліцерину (40-50%).

2. До утвореної суміші додається дистильована вода. Її відсоткове відношення складає 5-10%.

3. На третьому етапі додається нікотин. Його кількість залежить від смакових переваг вейпера. Для тих, хто любить смак даної речовини, її треба добавити більше.

4. Ароматизатори мають власну інструкцію, де вказується їх потрібна кількість на 10 мл. Досвідчені вейпери можуть експериментувати у відсотковому відношенні. Ці компоненти необхідно додавати поступово, щоб не зіпсувати утворену масу.

5. Деякі люди використовують спеціальні добавки. Їх також додають по інструкції речовин.

Де купити всі інгредієнти

Компоненти для самозамісу можна купити в різних магазинах. Головне розуміти - неякісний товар зіпсує зроблену суміш. Його краще придбати у перевірених продавців. Компанія Vaper's Lab надає великий вибір нікотинової продукції та всі необхідні елементи для її створення. Джерело звернення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заправка для електронної сигарети #жижка для вейпа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...