Новини компаній
17:05, 6 лютого 2023 р.

Реабілітація наркозалежних

Новини компаній

Хімічна залежність - в Міжнародній Класифікації Хвороб 10 скликання класифікується як хвороба, коли людина вживає наркотики, незважаючи на очевидні наслідки вживання та погіршення його здоров'я.

Реабілітація наркозалежних, фото-1

Світові експерти в галузі лікування хімічної залежності визначили той факт, що лікування наркоманії без комплексної реабілітації наркозалежності та зміни старих поведінкових патернів та моделей мислення просто неможливе. Починаючи шлях одужання, важливою складовою лікування є знайти кваліфіковану та професійну команду, яка зможе допомогти розібратися із проблемою людини. Разом із психологами та психотерапевтами залежна людина дізнається, чого їй не вистачало в житті та що її призвело до залежності. Після визначення причин вживання фахівці надають рекомендації щодо зміни способу життя та набуття нових поглядів та принципів життя.

Якщо ви чи ваша кохана людина боретеся із залежністю, знайте, що ви не самотні. Завдяки індивідуальному підходу до лікування, заснованому на вашому унікальному випадку та потребах, можливе одужання на все життя. Перший крок – вивчити варіанти лікування. Для отримання спеціалізованої медичної допомоги під час детоксикації найкращим вибором може бути стаціонарна реабілітація. Стаціонарна реабілітація наркозалежності дає вам турботу, професійну психологічну та медичну підтримку під час абстиненції та сприятливу атмосферу. Це дозволяє легше подолати фізичну залежність і суттєво просунутися вперед до поставлених цілей та завдань.

Реабілітація наркозалежних, фото-2

У сучасному розумінні реабілітації наркозалежності одними з найефективніших методів є:

  • Когнітивно-поведінкова терапія. Даний вид терапії застосовується для відновлення та набуття нових навичок та умінь високоефективної особистості.
  • Індивідуальне консультування. Особисті зустрічі з психологом для формування мотивації до одужання та покращення психоемоційного стану.
  • Терапевтичне середовище. У середовищі, що одужує, учасники діляться своїм досвідом одужання і допомагають один одному відстежити свої дефекти характеру.

З якими б труднощами ви не зіткнулися у своїй боротьбі із залежністю, команда наркологічного центру може допомогти вам у подоланні хімічної залежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...