
11:54, 30 травня
Відтепер щорічно 20 листопада відзначатиметься День захисту дітей в Україні
Про це йдеться в оприлюдненому Указі Президента України №355/2025.
«З метою утвердження охорони дитинства як загальнонаціонального пріоритету України, посилення та об’єднання зусиль міжнародного співтовариства, спрямованих на захист прав і найкращих інтересів дитини, реалізації положень Конвенції про права дитини постановляю: Установити в Україні День захисту дітей, який відзначати щорічно у Всесвітній день дитини – 20 листопада», - йдеться у документі.
У ньому також вказується, що слід «визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 «Про День захисту дітей».
В Офісі Президента пояснили, що у такий спосіб президент синхронізував український День захисту дітей зі Всесвітнім днем дитини.
Інформує ostro.org
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:03
30 травня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...