• Головна
  • КП "Чисте місто Приморськ" підвищує тарифи на комунальні послуги
17:00, 20 лютого 2020 р.

КП "Чисте місто Приморськ" підвищує тарифи на комунальні послуги

КП "Чисте місто Приморськ" підвищує тарифи на комунальні послуги

Останнім часом в місті та країні майже всі події, які на слуху, суцільно негативні - вбили, спалили, замучили, заарештували, поскандалили, бідність, жебрацька пенсія, коронавірус.

Чергове повідомлення про підвищення тарифів на комунальні послуги – це новина з тієї ж серії. Цікаво, чи доживемо ми до таких часів, коли основними новинами стануть – висока народжуваність, багата країна, будівництво нових підприємств і житла, щасливі українці, безпечна екологія, забезпечені та щасливі пенсіонери, найкращі у світі навчальні і медичні установи.

Мрії це дуже приємно, але бідність і злидні породжують важке почуття безвиході та приниження.

Комунальне підприємство «Чисте місто Приморськ» відчуває безліч фінансових, а звідси кадрових  і технічних проблем. Їх  начебто  і можна вирішити, тільки у тієї  щасливої держави, про яку ми мріяли вище. Але для того, що б підприємство існувало, потрібні гроші.

Гроші можна отримати від наданих підприємством послуг. Але, в епоху економічної кризи, у простого народу ледве вистачає коштів на їжу, тому чергове підвищення тарифів, болісно ріже серце і душу навіть у найтерплячіших і доброзичливих споживачів.

Минулого тижня на засіданні виконкому Приморської міської ради обговорювалися всі ці питання.

Враховуючи фінансові проблеми комунального підприємства, члени виконкому проголосували за підвищення тарифів за вивезення сміття на 10% (це називається поетапне підвищення до реально-розрахункового тарифу),

а також дали добро на перерахунок і розгляд тарифів на воду і водоспоживання, згідно з розрахунковими даними, які надали економісти КП.

На збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення вплинуло зростання наступних чинників: витрата на оплату праці відповідно до вимог законодавства; витрат на придбання покупної води (згідно з розпорядженням НКРЕ з 5 лютого покупна Дніпровська вода піднялася в ціні "У Приморську збільшаться тарифи на водопостачання та водовідведення"); витрат на сплату податків, зборів та інших передбачених законодавством обов'язкових платежів; витрат на ремонти для утримання споруд і

Мереж підприємства в належному стані; включення прибутку для формування оборотних коштів і відповідно витрат з податку на прибуток; та інші витрати. Таким чином, собівартість 1 куб.м води становить 22,57 грн, Зростання собівартості 1 куб на 3,40 грн або на 17,8%, а собівартість стоків за 1 куб.м становить 21,26 грн, зростання собівартості 1 куб на 3,31грн. або на 18,4%.

Детальніше про пропоновані нам нових тарифах і розцінках

Можна ознайомитися на нашому сайті 06137 нижче. Ми в черговий раз погодимося з підвищенням цін, тому що іншого шляху для виживання і роботи комунального підприємства немає.

А ми вже давно навчилися економити воду і світло, сидіти взимку в нетоплених квартирах, харчуватися трьома корочками хліба в день. І при цьому творити, мріяти, закохуватися, робити добрі справи.

КП "Чисте місто Приморськ" підвищує тарифи на комунальні послуги, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підвищення тарифів. КП "Чисте місто Приморськ" #виконком Приморської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...