• Главная
  • Приморська ОТГ створює Службу у справах дітей
17:10, 25 февраля 2020 г.

Приморська ОТГ створює Службу у справах дітей

Приморська ОТГ створює  Службу у справах дітей

На останній сесії Приморської міської ради було прийнято рішення про створення Служби у справах дітей Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.

До цього дня в складі Приморської РДА вже багато років працює Служба у справах дітей Приморської районної державної адміністрації. В службі працює 5-теро фахівців.

Але сьогодні політика держави направлена на скорочення штату в районних адміністраціях. Як і інші відділи РДА в службі очікуються скорочення і фахівці зможуть виконувати свої професійні обов'язки тільки на території Приморського району, де не створені громади.

Тому, щоб діти Приморської ОТГ не були обділені державною турботою, при Приморській міській раді буде створена Служба у справах дітей. Планується що в штаті служби буде задіяно три особи. Два фахівці, які сьогодні працюють в секторі по справах дітей відділу Приморської УС ЗН Приморської ОТГ будуть переведені до нової служби автоматично. Третього спеціаліста  приймуть через проведення конкурсу. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Служба у справах дітей #Приморська ОТГ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
Объявления
live comments feed...