• Главная
  • В Приморську на честь 200-річчя від заснування Приморська відбувся шаховий турнір
10:00, 3 марта 2021 г.

В Приморську на честь 200-річчя від заснування Приморська відбувся шаховий турнір

В Приморську на честь 200-річчя від заснування Приморська відбувся шаховий турнір

26 лютого 2021 року  у приміщенні Приморської бібліотеки, відбувся шаховий турнір серед дітей шкільного віку на приз міського голови Приморської ОТГ, присвячений 200-річчю від заснування міста Приморськ.

Змагання проводилися з урахуванням норм протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

До участі у змаганнях були допущені школярі 1-х–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Приморської ОТГ (юнаки та дівчата).

У шаховому турнірі взяти участь шість закладів освіти, серед яких: КЗ «Петрівська ЗОШ І-II ступенів», КЗ «Інзівська ЗОШ І-III ступенів», КЗ «Банівська ЗОШ І-II ступенів», КЗ «Спеціалізована школа-ЗОШ № 1 І-III ступенів м. Приморська з ПВОПК», КЗ «Гімназія № 2 м. Приморськ», КЗ "Приморський регіональний українсько-болгарський багатопрофільний ліцей II-III ступенів". 12 юнаків та 7 дівчат наполегливо змагалися окремо між собою за призові місця. Для деяких, взагалі, участь у шаховому турнірі, була вперше.

Можливості на майбутнє є. І це показали талановиті учасники турніру – юнаки та дівчата, які навчаються на сьогодні в 4-11 класах нашої громади й не тільки у місцевих закладах, але й у сільській місцевості.

За результатами шахового турніру серед дівчат, місця розташувалися наступним чином: І місце – Бащеванжи Юлія, учениця 4 класу КЗ «Банівська ЗОШ І-II ступенів»; ІІ місце – Чернова Анастасія, учениця 9 класу КЗ «Гімназія № 2 м. Приморськ»; III місце – Медведєва Кіра, учениця 4 класу КЗ «Банівська ЗОШ І-II ступенів». Серед юнаків весь п’єдестал був за вихованцями КЗ «Спеціалізована школа-ЗОШ № 1 І-III ступенів м. Приморська з ПВОПК», де переможцем став Волошин Сергій, учень 11 класу, другим став Рюмшин Михайло, учень 11 класу, закріпив трійку лідерів Юшинов Анатолій, учень 11 класу.

Переможці шахового турніру та призери отримали грамоти та медалі.

Після турніру був сформований склад збірної Приморської територіальної громади серед школярів для участі у змаганнях з шахів в залік XXX обласної спартакіади серед сільських школярів "Хто ти, майбутній олімпієць?".

Информирует www.facebook.com

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #шаховий турнір #200-річчя заснування Приморська #Приморська бібліотека
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...