• Головна
  • Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці
12:55, 26 лютого 2020 р.

Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці

Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці

Сьогодні з дев'ятої години в приміщенні Приморської міської бібліотеки відбулось засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

На порядку денному Виступ представника ПРООН в Україні, індивідуального консультанта із мобілізації громад Олексія Скворцова. Звіт в.о. начальника Приморського ВП Олега Проданова, презентацій від громадських організацій, план роботи робочої групи на 2020 рік.

Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці , фото-1

На зустрічі прийшли представники громадських організацій міста та голова робочої групи Олена Божкова. 

Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці , фото-2

Олексій Скворцов розказав присутнім щодо подальшого плану співробітництва ПРООН з нашою громадою. Про тренінги та гранти які можна буде подавати та реалізовувати.

Презентація - звіт про роботу Приморського відділу поліції перейшла в дискусію щодо розробки механізмів по зменшенню криміногенної обстановки в нашій громаді.  Торкнулися питань боротьби з наркоторгівлею, несанкціонованою вирубкою дерев, установкою та обслуговуванням камер відеоспостереження по місту.

Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці , фото-3

Голова ГО "Безпека та добробут"Олександр Панченко презентували свій міні-проект "Встановлення вуличних тренажерів на території КЗ "Преславська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат". Креативний директор МЦ "Портал" Олексій Зюзін зробив презентацію "Простори, які гуртують"

Приморці, разом з ПРООН, впроваджують проєкти по згуртованості та безпеці , фото-4

Також вирішили добавити до складу робочої групи  керівника ГО "Приморськ 24/7" Костянтина Овсяннікова та голову молодіжної ради Приморської ОТГ Юлію Рідну.

В підсумку домовились провести більш інформаційну роботу серед мешканців нашої ОТГ про роботу робочої групи та зібрати пропозиції від людей по проведенню заходів та реалізації проєктів по покращенню, згуртованості та безпеці нашої громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПРООН #Олексій Скворцов #робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості #Олена Божкова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...