• Головна
  • Приморський голова Олена Божкова на сесії 25.02 звітувала перед депутатами
11:00, 27 лютого 2020 р.

Приморський голова Олена Божкова на сесії 25.02 звітувала перед депутатами

Приморський голова Олена Божкова на сесії 25.02 звітувала перед депутатами

Цього вівторка, 25 лютого Приморський міська рада проводив сорок восьму сесію.

На порядку денному 60 питань. Найцікавіші - звіт міського голови Олени Божкової про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Приморської ОТГ за 2019 рік, звіт про виконання місцевого бюджету Приморської ОТГ за 2019 рік, а також звіт директора КП "Чисте місто Приморськ" Андрія Розумного про виконання програми Благоустрій "за 2019 рік. Найгострішим і цікавим було питання про припинення шляхом ліквідації Відділу культури Приморського міської ради.

На сесію прийшли майже всі депутати. З 60-ти сесійних питань, по 45-ти було прийнято рішення голосувати за них "пакетом", тобто без обговорень, тому що при попередньому вивченні та обговоренні на комісії у депутатів вони не викликали суперечок і розбіжностей.

Згідно зі звітом Приморського голови, в нашій громаді, після недавнього приєднання Вячеславського сільської ради до Приморської ОТГ, жителів додалося від 14,5 тис. до 16,2 тисячі жителів, в складі ОТГ нараховується 7 населених пунктів. За 2019 рік Приморським виконкомом проведено 14 засідань, прийнято 258 рішень, міський голова видала 710 розпоряджень, прочитала, розібралася і відповіла на 5366 звернень від юридичних і 1234 від фізичних осіб.

Депутатами міської ради проведено 13 сесій, прийнято 401 рішення. Дохідна частина бюджету у 2019 році значно збільшилася і склала 113 млн грн з них 58% надходження від прибуткового податку, 31,1% від місцевих податків, 8,5 продажу підакцизних товарів та 2,4% інші надходження. Найбільше з міського бюджету йде на утримання навчальних закладів 52,1%, медицини 21,5%, субвенція на освіту та соціальний захист 10,9% та інше.

На капітальний ремонт вимощення багатоквартирних будинків з бюджету було виділено близько 581 тис. грн, ремонт тротуарів 262,6 тис. грн, на облаштування ЦНАПу - 457,6 тис. грн. У 2019 було відремонтовано 6 334 м³ доріг на суму близько 1977, 8 тис. грн. Капітальний ремонт водопровідних мереж на загальну суму 3 788,2 тис. грн. Програма розвитку системи освіти за 2019 рік виконана на 7 млн  грн, з них близько 3,8 млн із місцевого бюджету.

На розвиток дошкільної освіти було витрачено 40 тис. грн. На освоєння програми "Соціальний захист населення" міський бюджет витратив близько 500 тис. грн. У минулому році була придбана квартира підлітку сироті коштом державного бюджету на суму 323,3 тис. Грн. , А також придбаний житловий будинок при співфінансуванні з місцевим бюджетом 50/50 на суму 540 тисяч гривень.

Депутатами міської ради було прийнято рішення визнати звіт міського голови задовольнити. Було також відзначено, що згідно з рейтингом громад, яка була проведена міжнародною програмою "U-LEAD з Європою" серед невеликих громад зі 111 ми займаємо 8-е місце. Це досить непоганий результат, також громада успішно співпрацює з компанією ДТЕК ВДЕ, яка успішно інвестує в соціальні програми розвитку території.

Також Приморська адміністрація в минулому році, завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком, змогла залучити в наш район на реконструкцію лікарні та перебудову під житлові будинки покинутого гуртожитку близько 90 млн грн. Але роботу з інвесторами потрібно вести активніше. Як сказала у своєму виступі депутат Володимир Войтенко: "Потрібно піклується про створення нових підприємств, а з ними й робочих місць. Для Приморська основними підприємствами є оздоровчі установи. Чому не ведеться робота по "пожвавленню" покинутих баз відпочинку, створення нових робочих місць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олена Божкова #звіт міського голови
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...