• Головна
  • Жіночий алкоголізм - парадокс 21 століття?
19:00, 10 березня 2020 р.

Жіночий алкоголізм - парадокс 21 століття?

Жіночий алкоголізм - парадокс 21 століття?

Згідно зі статистикою 70 % жінок починають вживати алкогольні напої до 18 років, що збільшує ймовірність звикання та залежності. До того ж доза алкоголю поступово збільшується ближче до 30-45 років.

Частіше за все, жінки прикладаються до чарки через душевні переживання та страждання. Проте в більшості випадків з чоловіком на пару.

Вилікувати жінку від алкоголізму не так вже і легко. Її залежність розпочинається з менш кріпкого алкоголю, де вона починає демонструвати емоційно-психологічний стан, відчуття розслабленості, спокою, ейфорії та відволікання від проблем.

При вживанні алкоголю жінка поводить себе неадекватно, показує слабкість, зростає рівень гормонів при стресової ситуації, з’являється сум, печаль, погіршення настрою, пригнічення.

Для жінки критична червона позначка коливається від 200 до 300 мл пива або 80-90 мл вина щоденно або понад 5 разів на тиждень. Їй просто необхідно вживати пиво, вино, горілку чи щось інше для зняття стресу.

Щоб стати хронічним алкоголіком, жінці необхідний термін у 3-6 місяців. До того ж близько 82% схильні до запою.

Існує ряд особливостей жіночого алкоголізму, де краще було б відвести хвору до лікаря та надати психологічну підтримку. Серед симптомів залежності є бажання випити з будь-якого приводу, невизнання жінкою факту залежності, неадекватна реакція на зауваження, втрата апетиту та відмова закусувати, апатія, байдужість до оточуючих людей, сповільнюється реакція, понижується інтелектуальні здібності, проявляється грубість, жорстокість.

Подальше розпиття алкогольних напою жінкою приводить до втрати самоконтролю, розладу особистості, розвитку соматичних патологій.

Наслідки жіночого алкоголізму можуть бути печальними. Він негативно вплине на потомство. Адже діти у таких матерів зазвичай народжуються мертвими, або вони відстають у розвитку чи взагалі стаються викидні. Вживання алкоголю небезпечний на усіх стадіях вагітності, бо як алкоголь проникає в усі статеві клітки матері. Після родів у жінки виникає нова проблема – годування груддю. Алкоголь негативно може зображатися на нервовій системі малюка. Він стає неспокійним, погано спить, відстає у психічному розвитку, через що виникає «синдром алкогольної залежності грудного віку».

Проблема жіночого алкоголю турбує лікарів, бо жінка не лише виступає як просто людина. А як дружина чи матір. А як відомо, залежна унеможливлює виконання своїх прямих обов’язків, що негативно впливає на особисте життя.

У жінки прискорюється старіння. Як правило, у 30 років жінка виглядає старшою, ніж вона є насправді, а в 40 років і зовсім схожа на пенсіонерку.

На щастя жіночий алкоголізм виліковний. Проте спочатку для цього необхідно мати бажання і волю, підтримка рідних та близьких. Потім правильно підібрати терапію, мотивувати себе. Лікування повинен проводити тільки фаховий спеціаліст, а не представники нетрадиційної медицини. Аби побороти хворобу жінка повинна докласти максимум фізичних та психічних зусиль і, звичайно, відмовитися від алкоголю.

Тож, дорогі жінки! Не втрачайте себе, свою природню красу. Будьте завжди бажаними, коханими та поводьте себе гідно в очах чоловіків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жіночий алкоголізм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...