Приморськ захватила "Золота лихоманка"

Приморськ захватила "Золота лихоманка"

Десь з серпня минулого року, в Приморську, почалась «золота лихоманка». Компанія«B2BJewelry» в подяку за викуплений у них сертифікат, (вартість якого  підкріплена золотими або срібними виробами), обіцяє і дійсно  нараховує 8% прибутку на тиждень, а також зверху всілякі кешбеки за тих людей, яких вкладник приводить дофірми.

Можливість легких заробітків просто захопила приморців, інформація про можливість вигідно вкласти гроші в «надійну компанію» пройшла по декілька колів серед усіх хто має хоч якусь копійчину.Було декілька випадків коли небагатілюди (наші приморці) брали кредити на сто тисяч гривень, для того щоб мати надприбутки в новому бізнесі.

Засновник успішного бізнес-проєкту - Микола Гонта власник ювелірної фабрики у Вінниці:

«Цей бізнес дійсно рентабельний. Мені вдалося поєднати величезну швидкість продажів і цей же рівень маржі та це дає ось такі ось плоди», - каже чоловік.

Піраміда поширилась по всій Україні та вже має характер національного масштабу. Експерти обіцяють що фінансові оборудки ще будуть проводитися до червня 2020 року, а потім всі грошіщо були вкладенібезкінечно довірливими українцями назавжди зникнуть з їхнього горизонту.

Тому, шановні приморці, поки є час і можливість заберіть свої гроші з шахрайської піраміди та не влазьте в неї. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

«B2BJewelry» піраміда шахраї
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
306 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии