• Головна
  • Комісія Приморської ОТГ з легалізації заробітної плати провели інформаційні заходи
14:00, 16 березня 2020 р.

Комісія Приморської ОТГ з легалізації заробітної плати провели інформаційні заходи

Комісія Приморської ОТГ з легалізації  заробітної плати провели інформаційні заходи

Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників. Недавно призначений Прем'єр-міністр України Денис Анатолійович Шмигаль надав доручення підпорядкованим структурамвжити ряд заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі та ініціював початок масштабної Всеукраїнської кампанії з детінізації зайнятості у будівництві.

Цейпроцес відбуватиметься у два етапи.

З 2 березня по 20 березня проходитимуть інформаційні заходи, під час яких роботодавцям та працівникам роз’яснюватимуть про переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці.У ході першого етапу кампанії жодні заходи впливу не застосовуватимуться.

З 30 березня по 30 квітня інспектори з праці проводитимуть інспекційні відвідування суб’єктів господарювання.

Виконуючидоручення Прем'єр-міністра, 12 березня робочою групою Приморської ОТГ з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, разом з інспектором праці, було здійснено вихід на об’єкт будівництва «Будівля сімейного гуртожитку» з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 4723 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморська ОТГ #комісія з легалізації праці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...