• Главная
  • Звернення головного лікаря В КНП "СНР "Глорія" до приморців щодо розміщення в санаторії хворих на коронавірус
14:10, 23 марта 2020 г.

Звернення головного лікаря В КНП "СНР "Глорія" до приморців щодо розміщення в санаторії хворих на коронавірус

Звернення  головного лікаря В КНП "СНР "Глорія" до приморців щодо розміщення в санаторії хворих на коронавірус

Панічні слухи, що в обласному санаторії "Глорія", який розташований в кордонах міста Приморськ, готуються приймати хворих на коронавірус, стала ще одною із сенсацій для приморців.

Для того, щоб узнати істину ми подзвонили до директора санаторію Юрків Валентині Юріївні. Цю ситуацію вона пояснила так:

"На цей час наш санаторій готовлять на обсервацію для  розміщення з підозрою на контакти з особами хворими на коронавірус. Для цього ми готуємо корпуси та відповідні документи. 

Також, спеціальна комісія займається вивченням технічних умов на  відповідність законодавчим вимогам для прийому  хворих на коронавірус. До 25 березня ці дані будуть підготовлені та відправлені на розгляд до відповідної обласної комісії .

Хвилювання та паніка  людей мені зрозумілі, але по перше  під великим питанням що санаторій відповідає законодавчим вимогам, а по друге прийом хворих в санаторії передбачається тільки у випадку коли лікарні  Приморська і Бердянська будуть переповнені хворими й людей нікуди буде відправляти.

Тому треба пригасити "санжарський" синдром і виконувати правила карантину. Всю інформацію я можу особисто надати за телефоном  7-34-36 "

Бережіть себе

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#санаторій "Глорія" #хворі на коронавірус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...