Інформація від Голови Приморської ОТГ Олени Божкової про карантинні заходи

Інформація від Голови Приморської ОТГ Олени Божкової про карантинні заходи, Наталья Лякишева

На вчорашній день (23.03) в Запорізькій області офіційно зареєстрованих випадків хворих на  коронавірус немає . Але в Мелітополі, Запоріжжі під наглядом знаходяться  пацієнти, з підозрою на захворювання, їх аналізи відправлені та чекають підтвердження або спростування.

Ми постійно ведемо переговори з постачальниками засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів. Приморська ЦРЛ "Первичка"  і "Вторичка" вже зробила замовлення і ми всі чекаємо поставок, вони будуть  незабаром. Оскільки попит дуже великий - постачання затримується.

Питання щодо необгрунтованого  підвищення цін на харчові продукти  я підіймати на місцевій комісії з техно-екологічної  безпеки відразу після стрибка  цін і відправила в  Запорізьку ОДА виписки з протоколу  і з пропозицією введення контролю ціноутворення на оптових базах країни. Ми, своєю чергою, моніторимо ціни на основні групи товарів для узагальнення і  дані відправляємо на область.

На сьогодні , поліція має повноваження тільки контролю за дотриманням постанови щодо стримування цін, але можливо діапазон їх дій буде розширено (у зв'язку зі спекуляцією).

Також,  комісією проводиться робота по місту і району (по ОТГ наша, по району - районна), де перевіряються всі торгові точки. На жаль, багато підприємців вже на поточний рік-два санітарні книжки не заповняли та відповідно медогляд не про ходили! Я мовчу про всі інші санітарні норми, які в повинні виконуватися згідно з інструкціями держпродспоживслужби.

Може комусь карантинні заходи здаються драконівськими, але Китай тільки такими переміг , , корону , ,!

І останнє - вулиці ми будемо обробляти простим хлорним розчином. В промислових масштабах іншими засобами ми не володіємо! І в Італії теж до хлорки повернулися (вже вважають, що вірус від неї повільніше, але гине!)

Ховатися нікуди не потрібно, мити водою з хлоркою буде КП "Чисте місто Приморськ" місця масового скупчення людей  рано вранці.

Головне сьогодні - мінімум пересувань. Все буде добре.

карантинні заходи в Приморській ОТГ голова Олена Божкова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
94 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии