• Головна
  • Ще одна схема шахрайства через мобільний зв'язок
11:00, 26 березня 2020 р.

Ще одна схема шахрайства через мобільний зв'язок

Ще одна схема шахрайства через мобільний зв'язок

Вчора, на нашому сайті 06137 Приморців найбільше оббирають так звані інтернет-шахраї  ми публікували інтерв'ю з в.о. начальника Приморського відділу поліції  Олегом Продановим . В інтерв'ю Олег Проданов зазначив що в Приморському районі найбільше приморці потерпають від так званий інтернет шахраїв. 

І розказав про випадки які були зареєстровані в відділку поліції. У відповідь на публікацію в редакцію нашого сайту звернулися потерпівші від нового шахрайства через мобільний телефон.

В один чудовий день, Ви можете отримати телефонний дзвінок на свій мобільний телефон від людини, яка представляється перед Вами нібито інженером компанії, або провайдера мобільного зв'язку.

Шахрай говорить Вам, що він перевіряє Вашу мобільну лінію, і тому просить, Вас натиснути # 90 або # 09 або будь-яку іншу комбінацію цифр і символів.

Почувши таку пропозицію  необхідно негайно закінчити цю розмову, натиснувши клавішу відбою.

Ні в якому разі  не натискайте запропоновану Вам комбінацію цифр або символів - інакше шахраї отримають доступ до Вашої SIM карті, і будуть робити дзвінки вашим коштом. А також матимуть доступ до вашого мобільного банку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахрайство через мобільний зв'язок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...