• Главная
  • Лікарі "Приморської РЦПМСД" поспішають на допомогу
12:30, 31 марта 2020 г.

Лікарі "Приморської РЦПМСД" поспішають на допомогу

Лікарі  "Приморської РЦПМСД" поспішають на допомогу

Епідемія коронавірусу шириться по всьому світу і в тому числі в Україні.

Не без підстав, Україною шириться паніка серед населення, і невинне чхання, яке у звичайному житті ми навіть не помітили б, тепер викликає жах від думки, про те що це може бути захворювання на коронавірус.

Так, епідемія шириться, але хвороби, що охоплювали людей до карантину, нікуди не подівалися, навпаки підігріті жахом і панікою потік людей зі скаргами на хвороби збільшився.

І першими, хто приймає весь негатив проблем і скарг - це сімейні лікарі. Це вони, вдень і вночі, вислуховують в телефонному режимі безкінечні скарги на погане самопочуття. Вони приймають велику кількість хворих на самі різні , в тому числі епідеміологічні хвороби. При цьому, не маючи нормальних засобів захисту, які повинні бути у кожного медпрацівника, на дуже маленьку заробітну плату, майже воєнно-польових умовах.

Але МОЗ рекомендує в умовах карантину, при поганому самопочутті звертатися спочатку в телефонному режимі до свого сімейного лікаря за консультацією і керуватися потім діями які лікар  порекомендує виконувати. Але якщо хтось не підписав ще декларацію з сімейним лікарем зробіть це обов'язково.

Редакція сайту 06137 публікує контактні дані сімейних лікарів Приморської ОТГ, щоб при необхідності кожний міг скористатися їх послугами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сімейні лікарі Приморської ОТГ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Новости объединенных территориальных громад Запорожской области. Новости, политика, достижения, цели. Описание проблем, деятельности власти и жизни местных жителей.
live comments feed...